Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Monster Hunter Portable 3rd psp


predatorr

Recommended Posts

  • Odpovědi 93
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jak jste daleko ? Co stari ostrileni monsterhunteri - Cvak, Mamuth, Termix a spol ? Potreboval bych zas dat nejaky questiky v guilde na ktery sam nestacim, ted jsem vypotil 3 Agnaktory (Drink Quest) a je to peklo to delat sam... Nejakej srazek v Brne u pivka ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jooooooooooooooooooooooo final village Q1. Deviliho a když ho zabijete za 40 min a myslíte si že už nemůže přijít nic těžšího omyl potom tam přiskočí Naruga a Tigrex naráz (je to solo arena) ... asi na po 80. jsem to dal http://www.2i.cz/40bf85af7c díky uživateli Ridick který mi opravil PSP :) díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh neni to tak důležitý jediný co se ti importuje je playtime a weapon usage což je stejnak lepší od znova ale jak myslíš já to nezkoumal takže nevim jak.

WoW dávam Devilijho s Jinouga LS (max up) s heroics za 12:53 (rekord) Mam Devilijho Lance,LS,Hammer,DS a LBG max up xD to vše zatim jsem ho 34X zabil a 7X capnul neni tak hard jak ze začátku vypadá.

Amatsu (end game boss) Už taky párkrát padnul.

Alatreon - ještě nemam odemčeno ale když jsem ho zkoušel v Custome Questu je to hard :D:D:D

Tak jak se daří hoši? zas se dlouho nikdo neozval :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Sakra to to nehraje nikdo ze starejch dobrejch! hunterů? mám namysli cvak01, Termix, WItekS, Waiet, Fatalis, Han 3, KillaMH, West atd. ? bylo by to supr zas začít kecat :) nový skilli monstra atd. četl jsem si ve co jste psali hrozně mi mrzí e jsem MH neznal o rok dřív :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Můžu se prosím zeptat jaké jsou ve 3ce změny oproti Frontieru ? Jedná se o úplně nový díl, nebo je to prostě pořád vylepšený Monster Hunter Freedom 2 ?

Oproti Frontieru to je uplně něco jinýho... hlavně Frontier je na PC a hraje se online... :D Jsou tam uplně jiný monstra než v MHP3rd... Jiný zbraňe a skilly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kua, pardon přepsal jsem se, chtěl jsem napsat MHF Unite ne frontier :D:D ... prostě nikdy jsem u MH nevydržel moc dlouho, ale rozehrál jsem MHF 2, pak MHP2G, pak MHF Unite a prostě jsem nepochopil v čem jsou všechny ty díly jiné, když tam byli furt stejný mapy atd. prostě mi to připadalo jakoby furt prodávali jednu tu samou hru :D:D ( i když je fakt že Unite byla vlastně jen eu verze MHP2G )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změny pochopíš asi pozdějš ve hře, až budeš zkušenější... Jsou tam jak jsem psal už výš nový skilly a monstra + nový zbraně... Ale všechno, co je nový, se otevře pozdějš, proto si na to ještě asi nepřišel... Jinak MHP2G = MHFUnite... Je to uplně ta samá hra, akorát v jinym jazyce... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Změny pochopíš asi pozdějš ve hře, až budeš zkušenější... Jsou tam jak jsem psal už výš nový skilly a monstra + nový zbraně... Ale všechno, co je nový, se otevře pozdějš, proto si na to ještě asi nepřišel... Jinak MHP2G = MHFUnite... Je to uplně ta samá hra, akorát v jinym jazyce... :D

jo to vím že Unite je MHP2G :D:D aha, no dobre, tak si počkám na eu verzi a zkusím se do toho nějak zahrát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec, uvazuju ze se k tehle navykove zalezitosti vratim, chci se zeptat, jak je na tom ten portable 3rd ? preklad uz je? Na jake urovni (zajimaji me jmena surovin,jmena monster a zbrani a dejme tomu mise + jidlo (to pred misi co dodava staty atp) )

HW k dispozici bude asi PSP 3004 , zajima me, jaky CFW potrebuju aby to frcelo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu to takhle je to úžasný nový monstra (hodně monster) zbraně, skilly ... překlad je (patch) je přeloženo téměř vše krom download questů po patchy ale jména monster je kničemu páč tam máš u questu obrázek toho, co máš zabít :) ofw 6.36 a cfw s patchem možná i 5.03 M33 myslim, ale já mam 5.50 prometheus-v4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brblo jo máš pravdu máš i nové útoky o kterých vůbec nemůžeš tušit že tam jsou páč se dělají i selectem a kombinací anologu s více tlačítky ... :D Dr.Sney nejsem si jist, ale myslím, že je to že ty skilly platí i pro kočku jestli chceš můžu se ti po tom juknout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu