Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

pomoc online


havlais

Recommended Posts

Prosim vas,nevi si nekdo rady s mojim problemem?hraju na ps3 hlavne nhl 11 a mam strasne casto vysoky ping pri online hre...net mam pritom optiku 30mega...kdyz dam zkontrolovat download a upload,pohybuje se to okolo 30mega download a 15mega upload...uz si s tim nevim rady,slysel jsem,ze je to tim,ze v cesku je mala podpora psn pro easports,ale tomu neverim,ptz jdyz hraju zaroven s kamaradem ze slovenska (upc net ma),tak mu to nedela...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj jsem strasne moc nestastny z niceho nic me nejde nadetekovat ovladac funguje pouze pres kabel.

Dokonce jsem k vuli tomu objednal novy ovladac a ten take nefunguje pouze blika ale PS3 nenajde.

Udelal jsem reset ovladace, zvolil tovarni nastaveni a dokonce jsem uz i 3x zformatoval PS3.

Myslel jsem si ze stahnu novy firmware ale mam posledni verzi 3.50 nevite nekdo kdy bude nova a zda by to mohla vyresit?

Diky vsem moooooooc za jakekoliv rady.

JSEM UZ ZOUFALEJ A ZKOUSIM UZ COKOLIV

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu