Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sny o PSP...


USB

Recommended Posts

Nedávno jsem měl o PSP sen, zapnul jsem ho, ale nemohla se spustit žádná hra a potom jsem zjistil že se mi něják updatnul firmware.

Jelikož jsem pár snů které se vyplnily měl, tak jsem si radši dával bacha, a uvažoval jsem, jak bych si ho mohl nechtěně updatnout.

Zjistil jsem že vyšel nový god of war a tak jsem si říkal, že do něj beztak sony namontovala něco, co bude zvyšovat firmware, ale jelikož lidi říkali že je to funkční tak jsem si to stáhl.

Hry co jsem měl na PSP mě už omrzely a tak jsem si tam přidal hafo dalších her.

Pak jsem zjistil,že vyšel nový go tube tak jsem si ho stáhl a nastahoval tam různé vylepšení aby mi tam šlo víc serverů, když jsem ho chtěl vyzkoušet, tak jsem se málem pos*al.

Ukazovalo mi to, že ve složce není žádná hra, a to samé mi ukazovalo u všech složek, naštěstí jsem se podíval na system settings a firmware zůstal na 5.03 prometheus.

Musel jsem naformátovat kartu, TO UŽ SE MI STALO PO 3! hry které jsem si stáhl byly ztraceny a musel jsem je stahovat znova.

Nedovedu si vysvětlit, proč mi ta karta blbne, když jsem si dělal test a zjistil jsem, že to není FAKEkarta...takhle se mi zesvinila už po 3 a asi to má něco společného s internetem protože jsem na ni kdysi stahoval film-podělalo se to, a teď ty updaty-a podělalo se to.

Taky se vám něco podobného stalo, a měli jste nějáký sen o PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není to o PSP ale týká se to ho.. Doma mám po PSP ještě pár paměťovek a nedávno jsem měl sen že jdu od babky a tam na zemi vidím paměťovku, no nikde nikdo tak proč né že vezmu ji, jdu dál tam další další a stále další potom jsem měl celou hrst jich a pak jsem se probudil :D no a dnes se mě zdál sen že na poli jsem všude viděl 5800 nokie potom jsem si ve snu řekl jestli se mě to nezdá a pak jsem jenom cítil už nohy a peřinu a probudil jsem se :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no,mel sem haluzny sny ktery se vyplnili,ale o psp sem mel 1,a byl u toho psp divnej gadget,ale zdalo se mi ze sem ze sem byl normalne v nasem byte a prisel tata a deda a zmenili se na kazuyu a heihachiho,asi proto pac sem delej den paril tekken 6,ale hodne se mi zda o bsod,a to malem nastalo,a pak ze sem potkal joy s krabakem(cumel sem se 4 hodiny v kuse na earla,v realu),nebo ze sme instalovali win 7 ale byl tam w98,nebo ze pretekl hajzl(nejhorsi nocni mura co se splnila xD),zato muze matrix

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol take haluzacke sny :D ale ja jsem měl taky jeden xD. jdu si ve škole po chodbě nikdo nikde ja tam jsam a najednou po mě někdo hodí psp. a ja coo??? tak ho beru řeknu si. nikdo nikde tak vyjdu ze školy jdu do nedalekeho bazaru dostanu za něj 2500kč jdu si kupit hulo a jdu spatky do školy. Ale pak mě mamka zbudila že musím do škol xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No není to o PSP ale týká se to ho.. Doma mám po PSP ještě pár paměťovek a nedávno jsem měl sen že jdu od babky a tam na zemi vidím paměťovku, no nikde nikdo tak proč né že vezmu ji, jdu dál tam další další a stále další potom jsem měl celou hrst jich a pak jsem se probudil :D no a dnes se mě zdál sen že na poli jsem všude viděl 5800 nokie potom jsem si ve snu řekl jestli se mě to nezdá a pak jsem jenom cítil už nohy a peřinu a probudil jsem se :D

lol s tou nokii si mně dostal taky si jí strašně přeju taky že bude do vánoc -zatím nejsou prachy :D- (mněl sem taky sen že sem jí třeba našel v autobuse cestou do školy :D ) sny sou děs štastnej že neco má a najednou budík a do školy :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol s tou nokii si mně dostal taky si jí strašně přeju taky že bude do vánoc -zatím nejsou prachy :D- (mněl sem taky sen že sem jí třeba našel v autobuse cestou do školy :D ) sny sou děs štastnej že neco má a najednou budík a do školy :( )
Co teprve sen kde v game shopu místo placení je ošáhání prodavačky :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mnel sem jednou hroznou sracku,a vysral sem se utrel,a zase to ze me litalo,a tak sem do hajzlu hodil tolik papiru az se ucpal,a jak se splachl naplno a nasazoval kalhoty tak sem si nevsim ze uz je voda u okraje a uz pretikalo xD,a taky se mi zda o silenejch schodech k nasemu bytu co se rozpadaj,nebo hlavne nejcastejsi hruznej sen co mam od cca 5 let doted,1 za mesic,jedu ve starym rozvrzanym vytahu a on se sekne,nebo se snim neco stane,a chystam parodii/serial na earla,a budem to tocit v gta samp xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mnel sem jednou hroznou sracku,a vysral sem se utrel,a zase to ze me litalo,a tak sem do hajzlu hodil tolik papiru az se ucpal,a jak se splachl naplno a nasazoval kalhoty tak sem si nevsim ze uz je voda u okraje a uz pretikalo xD,a taky se mi zda o silenejch schodech k nasemu bytu co se rozpadaj,nebo hlavne nejcastejsi hruznej sen co mam od cca 5 let doted,1 za mesic,jedu ve starym rozvrzanym vytahu a on se sekne,nebo se snim neco stane,a chystam parodii/serial na earla,a budem to tocit v gta samp xD

OMG :D :D takhle jsem se dlouho nezasmál :D mě ( myslím že i ostatní ) nezajímá jak velkou jsi měl sračku .... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem měl sen..že jsem dostal PSP k Vánocům a chtěl jsem se pochlubit svému nejlepší mu kámošovi, ale ten žárlil a vzal mi ho a utíkal až zakopl a psp spadlo přímo na šutr a prasklo skoro na půl..a já měl takový šok, že jsem ho hned začas doma zalepovat a zachraňovat jako kdyby to byl člověk :-D a když už jsem ho chtěl zapnout jestli funguje, tak jsem se vzbudil :-D to fakt naštve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můj sen o psp byl,že sem jšel s kámošem ven a já si vzal psp(to byl ten problém x))no a tak jdeme si a nějak si povídáme bo co a nejednou psp nikde....tak se vracím po cestě po které jsme šli a ted' vidím nějákého chlapíka s psp.....tak na něj zakřičím a najednou....UTÍKÁ!!!A pak jsem se vybudil.....:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy řešíte sračky...Hlavně jde vidět,co si pamatujete za chujoviny...mě když se něco zdá,tak za 5 minut nevim o čem to bylo...To musí bejt opravdu sen třeba o nějaký vraždě někoho z rodiny,abych si to pamatoval...ale pamatovat si sen o konzoli:lol: to fakt ne dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se v realu stalo ze sem mel mesic starou mp4 za 2000 a ve skole rozdavali jogurty a ja sem se vyklonil z vokna a svihnul ho na hriste a pritom mi ta mp4ka vypadla na beton,a to sem byl v 3 patre,a jak sem utikal dolu tak tam uz nebyla(cigani ju sebrali xD)a v noci se me o tom 3x zdalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy řešíte sračky...Hlavně jde vidět,co si pamatujete za chujoviny...mě když se něco zdá,tak za 5 minut nevim o čem to bylo...To musí bejt opravdu sen třeba o nějaký vraždě někoho z rodiny,abych si to pamatoval...ale pamatovat si sen o konzoli:lol: to fakt ne dík
To máš nějakou divnou pamět'.....já si pamatuju všechny...a jestli myslíš,že jsou důležitější sny kde ti umírá rodina......tak si asi nějáký sadista.....
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu