Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sny o PSP...


USB

Recommended Posts

Ono většinou si člověk pamatuje něco,z čeho se probudí zděšenej,než něco,co je totální kravina,jako že mu třeba někdo ukradne PSP,jak tu řešíte....teda,pokuď vás ve snu vyděsí i to s tou konzolí,tak jste hold ještě děti a nevíte co je důležitý ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono většinou si člověk pamatuje něco,z čeho se probudí zděšenej,než něco,co je totální kravina,jako že mu třeba někdo ukradne PSP,jak tu řešíte....teda,pokuď vás ve snu vyděsí i to s tou konzolí,tak jste hold ještě děti a nevíte co je důležitý ;)

No já byl zděšenej....(kdo se diví psp za 5 500,-)a já myslel že se to opravdu stalo......To si opravdu pamatuješ jen ty sny,kde se zděsíš?To si opravdu nemyslím(určitě si pamatuješ nějakou blbost co se ti zdála.Navíc většina lidských snů jsou blbosti můžeš si to potvrdit)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se jednou zdálo o PSP :psp: a myslím že se mi uplně vysypalo sko z obrazovky :wohow: a už to nešlo dát zpátky a myslim že sem ho ani nezapnul. Ale asi nejšílenější sen byl, že mě chtěl kámoš zabít a já mu ujel na sáňkách (jel sem po chodníku :cheesygrin: ) a že když sem pak nastoupil do autobusu, tak mi všichni tleskali :wohow:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem ještě neměl PSP tak se mi zdálo, že jsem si šel koupit k vjetnamcům tričko a najednou uvidím vyskládaný pspčka za 150,- a vypadaly úplně stejně jak ty pravý. Tak sem si ho koupil a kdyz sem chtěl zamachrovat před kamošama, tak se mi v ruce rozpadlo a bylo tam napsané chines produkt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

a ty si ku*** MYSLIS ZE DO SNU O PSP PATRI NEJAKEJ VIETNAMSKEJ OBCH0d! neumis zalozit new topic? asi ne,co bysme mohli cekat od opice s pulkou mozku

pokud chces levnou kopii psp z levnyho obchodu s nalepkou MADE IN CHINA tak si to kup,

sorry guys,ale takovyhle me dokazou nas**t

edit. aby to nebylo ot: dnes sem mel udelat tezkej du jenze ja mel od kamose k opsani a tak sem v 5 rano planoval jak to rychle udelam a usnul sem a me se zdalo jak v posteli pisu ten du xD a pak sem to tak udelal xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi ne ale bylo tam PSP s gran turismem za 2,8k. A tak za tyden bylo vyprodaný,ale psal sem jim tak uvidíme co odepíšou.

Prosim te to je nejaky chytak na lidi, kdyz se kouknes tak ty stranky jsou rychle delany. Nejlevnejší pspcko 3000 jsem videl jen 3500kč. :D

Schvalne se jdi podivat k nim do kameny ho obchodu.

http://levny-obchod.net/index.php?main_page=product_info&cPath=151_154&products_id=3953 velice levna konzole normalne je priblizne okolo 7-8000kč. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle není chinskej sunt !!

vazne?uz si videl go za 4000? a kdys vis co je to za sunt tak proc se nas ptas? kup si radsi tamagotchi,to je taky MADE IN JAPAN,je to levny a vhodny pro mentalne postizeny

a uz dost ot at nejsou body

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 11 months later...

Proč sis proboha nezálohoval ty hry v PC? Nebo na exterňáku? Jinak se mi zdál párkrát po sobě sen o tom jak skáču do moře a tam v písku se válej voděodloný psp FAT a Slim :D potom taky paměťovky pandory a spoustu věcí k PSP tak sem je sbíral a rval do igelitky byl sem štastnej že když celej den lovim bude to stát za to a ráno sem měl samouřejmě ♥♥♥♥♥ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu