Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Z toho anglickýho rozumím hovno :D Někdo ochotnej, kdo to srozumitelně napíše v CZ?? Teď mám v xku dash 9199 tak co dál? :)

Tady to máš česky:http://console-forum.net/tema/107463-rozjeti-ac-b-s-ochranou-ap-2-5-na-dashi-9199?highlight=active+iso

každopádně je asi důležité jaký maš FW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem u te hry zkejsnul skoro cely vikend a nelituji, je to ten stary dobry AC2, rozjezd velmi pomaly, ale nestezuju si, ac neplnim moc mise uziju si spoustu legrace. Rim je neuveritelne velky a krasny (ikdyz na benatky nema). A "konecne" jsem se dostal do casti, kde uz rozjizdim bratrstvo a koukat jak se na eziuv povel z nenadani vyriti na nepritele nekolik assassinu je k nezaplaceni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja cekam na slimovej LT+. Pouzivam uz dlouho abgx a nehodlam s tim prestat, verzi samo ted 1.04. Chtel bych se jen ujistit, jestli je tohle to nej co mohu pro hru a pripadnou konzoli udelat,abych se co nejvice banu vyhejbal. Nova verze abgx si hru sama s ap 2.5 pripravi, neni potreba zadny jiny patchovani, je tak? Pridavam jpg, jaky melo overovani hry prubeh, samo myslim ze ten spravny.Je to tedy v s LT+ tak spravne,nejbezpecnejsi? diky za odpoved.

post-25541-14687156128529_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja cekam na slimovej LT+. Pouzivam uz dlouho abgx a nehodlam s tim prestat, verzi samo ted 1.04. Chtel bych se jen ujistit, jestli je tohle to nej co mohu pro hru a pripadnou konzoli udelat,abych se co nejvice banu vyhejbal. Nova verze abgx si hru sama s ap 2.5 pripravi, neni potreba zadny jiny patchovani, je tak? Pridavam jpg, jaky melo overovani hry prubeh, samo myslim ze ten spravny.Je to tedy v s LT+ tak spravne,nejbezpecnejsi? diky za odpoved.

[ATTACH=CONFIG]10930[/ATTACH]

Ano - máš to správně - víc udělat nemůžeš .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano - máš to správně - víc udělat nemůžeš .

Ja myslim,ze to uplne spravne neni.... hry s AP25kou musis nejdrive patchnout na AP25ku (zagoogli a najdes nejaky to info) a teprve abgxkem nechat standardne zkontrolovat.

Takovy info mam ja,ale jestli staci jen abgxko,tak jen dobre :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim,ze to uplne spravne neni.... hry s AP25kou musis nejdrive patchnout na AP25ku (zagoogli a najdes nejaky to info) a teprve abgxkem nechat standardne zkontrolovat.

Ano, spravne...najprv patchnut cez ppf-0-matic3 http://www.xbox-zone.sk/2010/11/23/patche-pre-hry-s-ap-2-5-hrane-na-fw-lt-pre-bezpecne-hranie-na-live/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte jak mám otevřít tu hrobku, kde je ten oblek? mám všechny 3 listiny s pečetí ale když to chci odemknout, napíše mi to, že nemám všechny... fakt, na netu nic není, youtube jsem taky hledal a v těch videích už ten oblek mají - ten černý se 2 skrytýma čepelema. furt chodím v bílém jen s jednou a už mě to pěkně s*re

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem se dočetl, že ezio může mít i 2 dýky, taky nemám tucha a že ezio může mít 6 assassinů, pozbíral jsem jich 5 a pak se to z mapy ztratilo, takže můžu vyslat nanejvýš 4, fakt nevím, jestli si ta hra ze mě dělá prdel, nebo jsem takový vůl... víte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někde jsem se dočetl, že ezio může mít i 2 dýky, taky nemám tucha a že ezio může mít 6 assassinů, pozbíral jsem jich 5 a pak se to z mapy ztratilo, takže můžu vyslat nanejvýš 4, fakt nevím, jestli si ta hra ze mě dělá prdel, nebo jsem takový vůl... víte někdo?

Nemýlímli se tak tech peceti je 6, nektere se otevrou az v pozdejsi fazi hry. Jinak Assassinu muzes mit az 12, za kazdou znicenou Borgia tower muzes mit jednoho. Ja osobne uz jsem mel volnejch asi 7 slotu kdyz mi pribyla moznost nabirani assassinu. Momentalne mam 11 zabijaku na nejvyssi urovni, tedy pravych assassinu (maji stejne bile obleceni jako vy). Jinak co se tyce "assassins baru" tak muzes mit maximalne tri. 1. je za jednoho assassina., 2. za 4 assassiny a 3. za 6 assassinu (celkem, nescita se to). Pri vsech tri plnych barech muzes pouzit arrow storm. Jo a druhou cepl si lze koupit od leonarda, stejne jako dalsi upgrady....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim,ze to uplne spravne neni.... hry s AP25kou musis nejdrive patchnout na AP25ku (zagoogli a najdes nejaky to info) a teprve abgxkem nechat standardne zkontrolovat.

Takovy info mam ja,ale jestli staci jen abgxko,tak jen dobre :-)

Kdyby jsi se podíval pořádně na ten výpis z ABGX , tak by jsi zjistil , že to už je ošetřené a patchlé ( opatchuje se to už v ABGX ) . Takže jsem odpovídal že je to správné a víc udělat nemůže .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu