Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Brotherhood


Hool23

Recommended Posts

Hoši tak sem nasranej asi jako každej tady. Pěkně mě to sere a myslím že nové hry budou takhle už všechny to je fakt drsný chce to nějakýho borce co si s tím poradí :-) Bohužel to podle mě dost dlouho potrvá než někdo na něco příjde. Shit mám Assassina uplně k prdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 571
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tohle sem našel na jedné stránce:

release Assassins.Creed.Brotherhood.XBOX360-GLoBAL

ISO s Kinect Dashboardom (ale 12611 to nie je, skor nejaka BETA - 12611 ma velkost 10 899 456 bajtov):

[ATTACH=CONFIG]10766[/ATTACH]

Vlozene subory z DB 8955 (aj system.manifest) do ISO cez Xbox Backup Creator (Image Browser):

[ATTACH=CONFIG]10767[/ATTACH]

Pred opatchovanim v 360WavesPatcher:

[ATTACH=CONFIG]10768[/ATTACH]

Opatchovane ISO na Wave 2:

[ATTACH=CONFIG]10769[/ATTACH]

XDVDMulleter:

[ATTACH=CONFIG]10770[/ATTACH]

S velkou pravdepodobnostou uz by nemalo updatovat na Kinect DB. Zajtra to "zapisem" na disk a vyskusam ci to pojde.

Myslíte že by to šlo takhle zaměnit Dashboard?

Tak jsem to zkusil přesně podle tohoto postupu a vypálil .

Mám FW 1.4 ,takže jsem iso také patchnul na wave 2 . Mechanika Lite-on . DB 9199 .

Po spuštění to nenabídlo update , ale vyhodilo hlášku :

Update not found

This game reguires an update , but the update could not be found.

For help ,visit www.xbox.com/support.

( Aktualizace nebyl nalezena

Tato hra vyžduje aktualizaci, ale aktualizaci nelze nalézt.

O pomoc, navštivte www.xbox.com / support. )

Takže tímto postupem to nelze spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tam budeme muset všichni počkat na LT+, včera jsem četl, že by měl vyjít už brzo. No snad si pospíšej.

Nechtěl jsem zbytečně nechat dělat nový flash - vyhovovalo mi patchování , protože stejně nehraju na live , tak jsem to zkusil takhle . Spíše bych uvítal nějakou novou verzi patcheru .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napodobě, nechcu za dávat 700,- za nový fleš, raději nový wawespatcher

Nechtěl jsem zbytečně nechat dělat nový flash - vyhovovalo mi patchování , protože stejně nehraju na live , tak jsem to zkusil takhle . Spíše bych uvítal nějakou novou verzi patcheru .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli jste někdo koukal na to video co jsem poslal odkaz na youtube tak mi pripada,ze hru nainstaloval na disk (to jde) ale pro spusteni ty hry pouzil orig.jinou...to by mohlo fungovat...

To video jsem si pustil znovu a on spustí hru Fable 3 originálkou COD MW - tvůj post byl oprávněnej, sorry. Má ale konzoli nějak upravenou (viz popisek videa), takže něco tím obešel. Ale údajně fable 3 lidem funguje i s použitím wavepatcheru, až assassin nasadil wave 9.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mám mechaniku benq vice jak 2 a pul roku starou,flash 1,61,dashboard mam tu betu kinect a chci se zeptat,kdyz pustim hru ktera ma ochranu AP 2,5 ,tak me oznaci a kdyz se pote pripojim na live tak dostanu ban?Xlive jsem nikdy nemel ale po vanocich si ho chci zkusit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen pro info, hru jsem rozběhal na JTAG konzoli s 9199 Dashem, ale bylo potřebné opatchovat XEX soubory pomocí X360Gamehacku. pak hra běží v pohodě. Z toho je vidět, že o "nespuštění" hry na starším DB se stará tak zhruba jedna instrukce. Bohužel, bez JTAG konzole to zatím nepůjde, na normálních konzolích bude třeba LT+.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, na LTčku chodí normálně všechny Wave-y, když už jste updatovali Dash, tzn, že ho nová hra nebude vyžadovat, co teda to patchnout na jinou wave, aby se to tvářilo, jako starší hra. I když teď si uvědomuju, že v poslední době se pořád něco nahrává z her, no tak nic:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu