Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chci koupit PSP v Japonsku. bude fungovat v CR a jakou verzi


Kamen

Otázka

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

ale prece PS3 mi u nas fungovat nebude je to jiny region. Jinak ja mam doma xbox360 tady je na to hruza veci i levne hry ale nepobezi protoze tady maji region NTSC/JP a mi mame PAL. je tu hardisk na xbox360 s kapacitou 120GB prijde na nase na 3000kc ale ten mi taky v tom mem xboxu nepobezi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

já psp z japanu nemám, tehdy jsem se o to ještě moc nezajímal. Ale až budeš na té akihabaře, projdi obchody, co se jmenujou SOFMAP a číslo. Já si to už přesně nepamatuju, každé to číslo se specializuje na určité počítače. A tuším sofmap 9 byl plný bazarových psp a her a 10 ps2 a 3 - tam jsem viděl před 3 měsíci ps3 s 60gb hdd za 5500kč, s tím regionem se to prý dá nějak zaonačit a 110v není problém. Jinak jsou sofmapy na pda, foťáky, příslušenství atd atd a mooc zajímavé sofmapy s apple počítači, ty ceny jsou neuvěřitelné, za 200kč koupíš powerPC mašinu, co u nás stojí z druhé ruky nějakých 20000.. :wohow:

taky projdi paralelní ulice s tou hlavní třídou na akihabaře, tam jsou většinou jen bazary, docela slušné notebooky od 1000kč.

a taky tam je mimochodem neuvěřitelný výběr airsoftových věcí za neuvěřitelné ceny, kdo se v tom orientujete, tak p90 v elektrice s kolimátorem stál nový 2200kč!! (u nás cca 9000kč..), jen na rentgenu na letišti z toho byli trochu nesví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu