Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chci koupit PSP v Japonsku. bude fungovat v CR a jakou verzi


Kamen

Otázka

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

na japonskym netu stoji Nikon D200 nejakych 29500kc ale v obchode to muze byt vic ale taky i min. ale jiste za tu cenu je tady k sehnani

Aha tak to muzu mit za tyhle penize take, mozna i levneji, slo mi o nejaky lepsi nakup.....jeste si chvili pockam, snad pujde trosku cena niz. A co sis koupil ty za fotak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
koupil jsem si Canon EOS 400D se zrcadlovkou teprve zacinam ale ty fotky to je mrda hned jsem se zamiloval.

Co se tyce toho Nikonu zkusim se ti podivat v obchode na pevnou cenu za kolik jsou schopni to prodat nekdy jsou hodne vstricni a daji slevu.

Ok dej vedet, za kolik bys ho sehnal za nejnissi cenu......pak bychom se nejak domluvili, ja na nej penize mam, jen se mi jeste nechce davat 30 jen za telo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Do CR se vracim 19.srpna ale jak jsem rikal neni problem cokoliv z Japonska poslat i potom. Na PDA jsem se vubec nedival. Jo a jinak objektivy tu jsou myslim hodne levnejsi. Rekl bych vic nez fotaky

Tak to je super! Mrkni se mi na nejake PDA priblizne do litra :) Kuju :) Urcite se domluvime ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Do CR se vracim 19.srpna ale jak jsem rikal neni problem cokoliv z Japonska poslat i potom. Na PDA jsem se vubec nedival. Jo a jinak objektivy tu jsou myslim hodne levnejsi. Rekl bych vic nez fotaky

Objektivy mam spickovy, i kdyz nejake rybi oko od NIKONu by se mi hodilo, ale jak rikam penize radeji investuji do D200

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je jako ta hra jo myslim tim ten buben. Jo a jeste neco doufam ze ty hry tady maj v japonstine a anglictine protoze na ty jejich obrazky zacinam byt alergickej.

Na to PDA se ti mrknu slibuji

Ten buben je jen ovladac , prodava se v setu s hrou nebo bez .

Kdyz se koukne s do meho podpisu viz ''umite to jako ja''

tak je tam ukazany co je to za hru . Jen s tim rozdilem ze ten buben se pripoji k PS 2 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nechci bazar nikdy nevis co s tim je a ty opravy jsou pak hodne drahy. Navic pokud je kradeny nebo tak neco a pujdes s nim do opravy tak ti ho zabavi.....vl. zkusenost, takze jedine s plnou zarukou

chlape, v japonsku se prostě NEKRADE!!! :D Nechal jsem ležet mobil v restauraci a další den tam pořád ležel, nepochopitelné, ale skutečné :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: oni to tam třeba ty foťáky mění jak na běžícím pásu, chodil jsem do těch bazarů tam každý den a dejme tomu, že tam měli 500 různých digitálů a během týdne se nabídka kompletně změnila, velká nabídka, adekvátní poptávka. Navíc na každý digitál ti tam dávají normální záruku, známý měl problém, okamžitě vrátili prachy. Ale jasně, jakmile to dovezeš sem, tak nemáš kde reklamovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
chlape, v japonsku se prostě NEKRADE!!! :D Nechal jsem ležet mobil v restauraci a další den tam pořád ležel, nepochopitelné, ale skutečné :cheesygrin: :cheesygrin: :cheesygrin: oni to tam třeba ty foťáky mění jak na běžícím pásu, chodil jsem do těch bazarů tam každý den a dejme tomu, že tam měli 500 různých digitálů a během týdne se nabídka kompletně změnila, velká nabídka, adekvátní poptávka. Navíc na každý digitál ti tam dávají normální záruku, známý měl problém, okamžitě vrátili prachy. Ale jasně, jakmile to dovezeš sem, tak nemáš kde reklamovat..

Jo to verim, ze se nekrade, ale druhy problem je zaruka, ja bych do toho klidne sel, ale musel bych byt u toho......a ne takhle na dalku. Ale zase 13k za D200 je proste namrd, to se v CR nikdy nestane.....vse tu mame predrazeny jako svine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zas ma kolega pravdu ze Japonci opravdu takovi jsou nedovoli si nic slohnout a za vsechno co nabizeji ruci hlavou. Ale nechtel bych byt ten ktery ti vybyra fotak v bazaru. To je fakt blby. U novyho je to pohoda protoze zarucni list ti potvrdi ihned pri tvem nakupu a pak zaruka plati i u nas v CR tak ze kdyz se to posere tak to vyreklamujes u nas. No nic musim letet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zas ma kolega pravdu ze Japonci opravdu takovi jsou nedovoli si nic slohnout a za vsechno co nabizeji ruci hlavou. Ale nechtel bych byt ten ktery ti vybyra fotak v bazaru. To je fakt blby. U novyho je to pohoda protoze zarucni list ti potvrdi ihned pri tvem nakupu a pak zaruka plati i u nas v CR tak ze kdyz se to posere tak to vyreklamujes u nas. No nic musim letet

Tak pokud budes mit cas, tak se mi do nejakeho bazaru podivej a napis mi cenu, ja bych to klidne risknul......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj her je tu strasne malo myslim jako svetovych hitu. Predevsim tady maji ty sve kreslene a dalsi blbosti. Do second handu jdu dnes tak doufam ze tam najdu opravdu neco dobryho. Vcera jsem se ptal v obchode na verzi firmware a nebyli mi schopni odpovedet tak nevim co si mam o tom myslet. No snad koupim spravny PSP ktery pujde upravit na ISO hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu