Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chci koupit PSP v Japonsku. bude fungovat v CR a jakou verzi


Kamen

Otázka

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

toto slouží k identifikaci fw v psp aniž byste krabici otevreli (hlavně v obchodě, když nesmíte zboží otevřít, stačí zkouknout písmenko na čárkovém kódu a víte na čem jste)

firmware budete mít v PSP podle písmenka na krabici nad čárkovým kódem

TA-086

Fotka krabice PSP s TA-086 a firmware 2.81. Pokud na krabici budete mit tyto písmena a čísla, tak se jedná o tuto verzi.

A = 1.5 potvrzeno

B = 1.51 potvrzeno

C = 1.52 potvrzeno

D = 1.52 potvrzeno

E = 1.52 potvrzeno

F = 2.00 potvrzeno

G = 2.01 potvrzeno

H = 2.50 potvrzeno

I = 2.60 potvrzeno

J = 2.70 nepotvrzeno

K = 2.71 potvrzeno

L = 2.81 potvrzeno (pozn. L může být i 2.71)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

barvu mam bilou je krasnej. Jinak tady maji jeste verze FW 3.10, 3.11, pak maji Value Pack Fw 3.40, 3.10, 2.82, a pak maji giga pack verze Fw 3.40, 3.01, 2.82, a pak maji jeste miliardu verzi Fw 3.50, 3.51 a myslim ze jeste 3.52, jo a taky jsem nasel krabice kde zezadu bylo pismeno P a R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo a barvy tady maji zlatou, stribrnou, cernou, bilou, modrou, ruzovou., Jo a ten chlapik mi v obchode tvrdil ze za zadnou cenu na tom nespustim nic jinyho nez japonsky hry. To doufam kecal, rikal ze jen japonsky hry a ze evropsky a americky ze nepujdou. Jo a jaka jeste verze z tech co jsem poslal nahore se da koupit k dobremu predelani na ISO hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

promin to jsem cetl i sem si to vytiskl a dnes v obchode i pouzil ale nejak jsem to nepochopil ikdyz je to vyborne napsany. To GTA jsem si koupil origos. Jo a to s tim ze mi nepujdou ty hry tak to ten prodavac kecal asi ze? Tak jakou by sis vybral ty PSP s verzi Fw? verze FW 3.10, 3.11, pak maji Value Pack Fw 3.40, 3.10, 2.82, a pak maji giga pack verze Fw 3.40, 3.01, 2.82, a pak maji jeste miliardu verzi Fw 3.50, 3.51 a myslim ze jeste 3.52,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Fakt? Tak to jsi zaspal dobu :D... downgrade TA-082 je tuším od 27.12.06 :D

pro tekkena: zkus psát trošku hodnotnější posty :D

budu se snažit :cheesygrin:

hele tak to sem asi debil ja......ale nikde sem na tohle este downgrade neshnal

tak se podívej tady na foru do sekce tutoriály ;):?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu