Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Chci koupit PSP v Japonsku. bude fungovat v CR a jakou verzi


Kamen

Otázka

  • Odpovědi 110
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Kamen chtel jsem se te zeptat,maji tam bily pspecka??

Kdyby meli,byl jsi schopen mi tam jedno vzit?

Na fw moc nezalezi,cim nizsi tim lip a baleni asi nejlip Value Pack nebo i klidne ten Giga Pack :)

Kdyztak mi pls napis soukromou zpravu tady na forku a zkusime to dohodnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ok vase zpravy jsem dostal. u Value Packu maji tyto verze 3.40, 3.10, 2,82 pozor tech 2,82 je malo a nevim jaky barvy u tohoto Fw budou. Jo a cim mensi Fw tim je tady drazsi nevim proc to tak maji ale je to tak. Cena se ale bude pohybovat od 4000kc max plus minus 2ookc. Jinak co se tyce toho jestli jsem seriozni tak naprosto. Zadnej tunel proste nic nemusis mit zadnej strach. A od kud jsi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ahoj fotaku dost co se tyce v tom bazaru ale takovy mrdky je to hodne prebrany je tu sezona moc turistu a velka kupni sila. ale co se tyce komponentu na pocitace tak toho tu maji tuny na co si jen vzpomenete ale na to seru. Neni tu problem koupit i ten notebuk s procesorem 1Mhz a disk 60GB za 4tis kc ale na to vazne kaslu protoze klavesnice i system je v japonstine

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu