Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 1004 Prasklý Display


Greeny

Recommended Posts

Zdravím už delší dobu jsem to odkládal, ale už si to musím zařídit. Praskl mi na polovinu display u PSP FAT 1004 a chci se zeptat kde koupím nový display a nejaká opravna která by mi to spravila. Bohužel na reklamaci to nedám PSP už nemá dlouho záruku a myslim že bych to neuhrál na provozní vadu :cry:

Dekuji za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
presne jak rika kolega v prvnim prispevk kup na dealextreme, ale pozor kupuj jen ten sharp(tj. Ten drazsi) ten levnejsi je smejd bez zaruky na death pixely tzn. ze ti nemusi fungovat pulka displeje.

Mas prosim te s timhle shopem nejakou zkusenost ? Jak se tam plati a priblizna doba dodani ? diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Horac mám odtamtud display, kryt, tlačítka, ze všim jsem zpokolen. Dodáni je většinou do měsíce. Platí se přes Pay Pal, jestli nemáš u nich účet tak se tady někoho zeptej a objedná ti to (nevím jaký má nick ale maslím že je to sponzor a má v obrázku kresleneho havrana).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu