Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spolecne DLOUHODOBE nakupy PSN her


sejvi

Recommended Posts

Shanim 4 spolehlive lidi pro spolecne DLOUHODOBE nakupy PSN her. S tim, ze se VSICHNI domluvime na hre, na kterou kazdy prispeje 1/5 ceny. Tedy 5 lidi bude mit casem napr. az 20 her za petinu ceny. Vim, ze kazdy ma rad jine hry, proto shanim lidi stejne herne zamerene jako jsem ja - preferuji hry sportovni, zavodni, arkadove, detske, logicke, online a ovladane pohybovym ovladacem MOVE. ;)

Seznam lidi:

  1. sejvi | PSN ID: SejviCZE
  2. LegionCZE | PSN ID: LegionCZ
  3. Lukan | PSN ID: Luk_cz
  4. Xilias | PSN ID: Drzacek
  5. Tonylee | PSN ID: TonyleeCZ

Navrh na stazene hry:

  • High Velocity Bowling - cena 215Kc (43Kc/slot)
    Souhlasi: sejvi, LegionCZE, Tonylee, Xilias, Lukan
  • Planet Minigolf - cena 215Kc (43Kc/slot)
    Souhlasi: sejvi, LegionCZE, Tonylee, Xilias, Lukan
  • Blacklight: Tango Down - cena 350Kc (70Kc/slot)
    Souhlasi: LegionCZE, sejvi, Lukan
  • Tumble - cena 270Kc (54Kc/slot)
    Souhlasi: LegionCZE

Predstavuji si, ze by jsme spolecne koupily 1-3 hry mesicne. Takze investice cca 150Kc mesicne... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

já bych se docela přidal, dost mě láká Blackliht: Tang Down - 350 kč - pro jednoho 70 kč

Move mám, takže hry na něj určitě uvítám :)

Neberou mě tolik závodní hry, ale pokud se dohodneme na nějaké dobré, nebudu moc váhat ;)

Zas ale nemusím dětské hry, některé arkádové, ale to by asi záleželo i na ostatních členech

Co třeba ještě Tumble? 270 kč - pro jednoho cca 55 kč.

Jinak souhlasím s oběma hrama, co jsi navrhl :)

Minigolf je za 215 kč, zrovna na to koukám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LegionCZE jeste pockej... Sice nas tu je uz pet, ale jako seriozniho (podle prispevku) zatim mam jen tebe a Lukana. Nechci nekoho nabrat, ktery mi po 14 dnech rekne ze nema penize a jinak se vytacet...

Proc vse domlouvat na Chatu PS3, kdyz vse muzeme probrat zde... ;)

Hlavni INFO budu davat do prvniho prispevku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zatim by jsem si dovolil schvalit tyto lidi: Lukan a LegionCZE. Prosil bych, aby mi poslali na PM cislo mobilu...

Zaroven Lukan a LegionCZE ma pravo vybrat dalsiho OVERENOHO clena. ;) Zbytecne by jsem vyber neuspechal a nechal moznost vyberu do konce tohoto tydne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK takze jsme komplet. Na zacatek pro vetsi duveryhodnost a ujisteni, ze to kazdy mysli vazne, kazdy vlozi do banku 300Kc. Za tyto penize nakoupim kupony (kreditkou radsi platit nebudu, kdyz bude spolecny ucet) a tyto penize by meli vystacit na nakup her na 2-3 mesice...

Zaroven pravdepodobne v pondeli, vytvorim zaheslovane stranky, kde se budeme domlouvat a resit jake hry nakoupit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

jsem úplný nováček a PS3 si budu kupovat během pár dní. Hodně mě zaujalo Vaše společné téma. Nebudu se Vám cpát mezi Vás, ale rád bych si nechal osvětlit sdílení her mezi více lidí.

Jak to přesněji funguje? Pochopil jsem, že založíte nový účet pro všechny na který budete nakupovat hry z PSN, ale zajímá mě zabezpečení proti těmto praktikám od Sony.

Je možné tu hru stáhnout do všech PS3 a hrát najednou? Když ji budete hrát, musíte být přihlášení na ten konkrétní účet? Pokud jo, mohou být přihlášení všichni najednou?

Díky moc za odpovědi!! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabezpečení od Sony v podstatě neexistuje, protože je to dělané legálně.

V PS3 vytvoříš Usera, který registruješ na existující PSN ID, a pak už jen stahuješ. Potřebuješ samozřejmě oba maily a obě hesla.

Hrát můžete spolu jak chcete, jen musí být přihlášen jen jeden člověk.

Max je 5 účtu na jeden účet (PSN)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze zitra objednam 2000Kc v kuponech za castku 1793Kc. Kupovat budu zde: http://www.elektro-internet.cz/voucher-sony-ps-pspgo-v-hodnote-1000-kcps719170358/d-92404/.

Proto by jsem chtel od kazdeho poslat na ucet castku 350Kc. Budeme mit na spolecnem ucte nabito za 2000Kc a tato castka by na nejaky ten mesic mela stacit.

Pravdepodobne v pondeli Vam poslu HESLO na stranky http://ps3.sejvi.cz/, kde bude info o platbe na muj ucet a vse uz se bude resit tam... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabezpečení od Sony v podstatě neexistuje, protože je to dělané legálně.

V PS3 vytvoříš Usera, který registruješ na existující PSN ID, a pak už jen stahuješ. Potřebuješ samozřejmě oba maily a obě hesla.

Hrát můžete spolu jak chcete, jen musí být přihlášen jen jeden člověk.

Max je 5 účtu na jeden účet (PSN)

Sakra, to je az neuveritelne snadny a jeste k tomu legalni?!

Muzu se chvili dotazovat v tomto vlakne abych se toho co nejvic dozvedel? Pokud jo tak tady jsou dalsi otazky:

- Na jakym store je nejvic kvalitnich full her (us, uk, atd..)?

- lisi se ceny mezi ps store a bd diskem? Pokud jo, tak jaky je prumerny rozdil v %?

- jde sdilet I premiovy ps store ucet s rocni platbou a slevama na hry?

- je na store vetsina top her jako je fallout, atd..?

- je nekde kompletni seznam her a ceny z uk, us, cz store?

- kdyz si udelam zahranicni ucet, ma byt jako hlavni nebo muze byt sekundarni?

Diky moc za odpovedi, jestli by te napadlo jeste neco zajimaveho, klidne to prihod.. :-)

Kdyz by tuto moznost sony zverejnilo a dalo do reklamy, myslim, ze by to byl naprosty trhak! O ps3 sem toho cetl uz hodne od jeho vydani, ale toto je pro me novinka!

Pak clovek nemusi ani zkouset piratit! Wow!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, to je az neuveritelne snadny a jeste k tomu legalni?!

Muzu se chvili dotazovat v tomto vlakne abych se toho co nejvic dozvedel? Pokud jo tak tady jsou dalsi otazky:

- Na jakym store je nejvic kvalitnich full her (us, uk, atd..)?

- lisi se ceny mezi ps store a bd diskem? Pokud jo, tak jaky je prumerny rozdil v %?

- jde sdilet I premiovy ps store ucet s rocni platbou a slevama na hry?

- je na store vetsina top her jako je fallout, atd..?

- je nekde kompletni seznam her a ceny z uk, us, cz store?

- kdyz si udelam zahranicni ucet, ma byt jako hlavni nebo muze byt sekundarni?

Diky moc za odpovedi, jestli by te napadlo jeste neco zajimaveho, klidne to prihod.. :-)

Kdyz by tuto moznost sony zverejnilo a dalo do reklamy, myslim, ze by to byl naprosty trhak! O ps3 sem toho cetl uz hodne od jeho vydani, ale toto je pro me novinka!

Pak clovek nemusi ani zkouset piratit! Wow!

Asi nejvíc jich je na US Store, je tam v podstatě všechno.

Docela jo, ale přijde na to - některé full hry se na BD nedělají, jiné tam sou proto, že to jsou už legendy, třeba GoW 1 a 2, pak je cena vyšší, ale jde to rozdělit do 5 lidií (GOW 1 a 2 je za 750 odhadem - 170 na jednoho)

PS Plus nejde sdílet

Není, jen některé, vybrané, třeba LBP, GOW 1,2, Burnout Paradise apod.

Seznam určitě ne, jen seznam, co je tam nového apod. Pro kompletní seznam musíš jít přímo na store.

Sekundárních účtů můžeš mít v PS3 asi 20, takže klidně 20 různých účtů :)

Sony to nemůže dát do reklamy, protože to je legální tak, že ti chcípne jedna konzole - přeneseš účet, a pořád. Takže je to legální obejití kupování her :D

Když se budeš ptát v tomhle vlákně, tak snad i můžeš, jen to dělej stručně v jednom příspěvku, jako právě teď :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seznam určitě ne, jen seznam, co je tam nového apod. Pro kompletní seznam musíš jít přímo na store.

na wikipedii je seznam vsech titulu dostupnych na PSN, jsou tam odliseny jednotlivy regiony a datum vydani/dostupnosti. ovsem ceny tam nejsou.

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_downloadable_PlayStation_games

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu