Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spolecne DLOUHODOBE nakupy PSN her


sejvi

Recommended Posts

Lord: Sorry, ale nemůžou ti dokázat, že to je mimo rodinu apod., takže je nám to úplně ukradený.

Dal jsem to tu jenom jako, že by vás to mohlo zajímat, takže to "sorry" můžeš vypustit.

O tom co dodržovat nemusíme a musíme si myslím, že rozhodujou bohužel oni. O tom vysvětlování nevím, ale jak jim budeš vysvětlovat, že maš 5 konzolí na uplně jiných IP adresách, navíc sem si nevšim, že by tam byla v rámci rodiny nějaká vyjímka, takže asi tak.

Doufám, že jenom tak straší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsem to tu jenom jako, že by vás to mohlo zajímat, takže to "sorry" můžeš vypustit.

O tom co dodržovat nemusíme a musíme si myslím, že rozhodujou bohužel oni. O tom vysvětlování nevím, ale jak jim budeš vysvětlovat, že maš 5 konzolí na uplně jiných IP adresách, navíc sem si nevšim, že by tam byla v rámci rodiny nějaká vyjímka, takže asi tak.

Doufám, že jenom tak straší.

Tady jde o to, že to nesmíš dát CIZÍM osobám - ve smyslu jiným, než někomu tobě blízkému (tedy to můžu tomu, o kom přímo vím a je mi blízce přibuzný, takže u něj mohu mít konzoli).

O IP tady nejde, stejný to bude, když to bude mít soused vedle mě, natož na konci republiky.

Rozhodují oni, ale pokud to já, jako Čech, nemůžu pochopit (jiný jazyk), je mi u ***** co si říkají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím proč to furt řešíte v tomto topicu kde to nepatří, ale měl si taky možnost to odmítnout, takže můžou argumentovat tím, že pokud si nevěděl o co jde tak si to neměl potvrzovat. Kdyžtak na to můžeme založit topic, kde to mužem řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze zákona pokud porušíš pravidla při využívání produktu nějaké firmy (třeba EULU), která neni v jazyce kterému plně rozumíš (což je prakticky každý jazyk kromě mateřského) nemůže tě čekat žádný postih pokud takovou EULU potvrdíš a porušíš. A to že anglicky umíš ti budou dokazovat veeeelice špatně. Yo speak no americano....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu