Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš nejoblíbenější prohlížeč?


kure221

Recommended Posts

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...

Jedine Opera. Zvlast verze 11.00, na ni ted nema zadny jiny browser :-)

Chrome - zere silene pameti.. Samozrejme pokud nemate najednou moc otevrenych tabu, mate nabusene PC a moc casto pri prohlizeni nic jineho nedelate, tak je ok. Ale jelikoz je rychly a extremne rychle se startuje, tak ho pouzivam, kdyz treba potrebuju rychle jeste neco najit (jizdni rady) a Operu uz jsem zavrel.. A nez ji znova otevirat se vsema tema tabama ... :) Ale na dlouhodobe pouzivani to neni, pac to, co v Opere zere 1 GB pameti, v Chrome zere 4GB+.

Firefox - silene pomaly (oproti Opere nebo Chrome), ale zase na nej jsou skvele doplnky :)

Safari - rychly, ale neskutecne deravy.. nedoporucuju pouzivat Windows verzi - pac na ni Apple sere a je prolezla dirama, jak to jenom jde.. A ani Mac verzi nedoporucuju pouzivat, protoze pokud se nekdo dokazal do Mac OSu nejakym zpusobem dostat, tak to vzdy bylo prave pres Safari nebo pripadne jeste pres deravy QuickTime.

IE - pomaly, nestabilni, nevalidni shit. Tady opravdu nechapu, proc to nekdo muze pouzivat. Dobry leda ke stazeni driveru a jineho browseru, jinak je nahovno a pouzivaji ho jenom duchodci, idioti a totalni lamy, co nevedej, ze existuji alternativy (a samozrejme lidi, ktery si zrovna nemuzou nainstalovat jinej browser - ruzne verejne PC, ve skole atd.) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem spokojen z Internet Explorer 8 . A musím říci , že jsem v minulosti vyzkoušel i jiné aplikace pro prohlížení internetu , dokonce i Maxthon , Miranda a Netscape Navigator . Byl jsem , ale vždy pro IE , když jsem začal používat Downloader . A jsem pořád spokojený .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dark_user - Nevím na co narážíš . S IE prostě spokojenost .

Ale , jak říkám s Internet Exlorer 8 jsem spokojen . Můžu , ale nemusím zkoušet jiné internetové prohlížeče se kterými je surfování stejné jako s IE .

Uvažte s jakým prohlížečem by jste dostaly , tak rychlé odpovědi od takovích vlezlých uživatelů v sobotu ve tři hodiny ráno... :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dark_user - Nevím na co narážíš . S IE prostě spokojenost .

Bizzi - Máš na zadku pandu červenou ! Polib si jí !

Ale , jak říkám s Internet Exlorer 8 jsem spokojen . Můžu , ale nemusím zkoušet jiné internetové prohlížeče se kterými je surfování stejné jako s IE .

Uvažte s jakým prohlížečem by jste dostaly , tak rychlé odpovědi od takovích vlezlých uživatelů v sobotu ve tři hodiny ráno... :cheesygrin:

S jinymi prohlizeci surfovani stejne neni. Je rychlejsi, stabilnejsi, validnejsi a bezpecnejsi! To mi moc stejne neprijde.

Zvlast MY, lidi co delame weby, bychom nejradsi hovada, co stale pouzivaji IE (a musime to ZVLAST kvuli nim "hackovat", protoze IE je nevalidni a nerespektuje standarty oficialni), vykastrovali!

Ale alespon se daji diky pouziti IE rozeznat hlupaci, od tech gramotnejsich :) Gramotnejsi chapou vyhody, co jsem napsal vyse, negramotni jsou neschopni nainstalovat alternativu a tak klikaji na "ecko", ktere bylo pribalene pri instalaci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu