Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš nejoblíbenější prohlížeč?


kure221

Recommended Posts

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

S jinymi prohlizeci surfovani stejne neni. Je rychlejsi, stabilnejsi, validnejsi a bezpecnejsi! To mi moc stejne neprijde.

Zvlast MY, lidi co delame weby, bychom nejradsi hovada, co stale pouzivaji IE (a musime to ZVLAST kvuli nim "hackovat", protoze IE je nevalidni a nerespektuje standarty oficialni), vykastrovali!

Ale alespon se daji diky pouziti IE rozeznat hlupaci, od tech gramotnejsich :) Gramotnejsi chapou vyhody, co jsem napsal vyse, negramotni jsou neschopni nainstalovat alternativu a tak klikaji na "ecko", ktere bylo pribalene pri instalaci...

Se sadismem a hrubým vyjadřováním nemá oblíbenost internetového prohlížeče moc společného . Co jako uživatel při prohlížení internetu vím je , že v Internet Explorer se dá normálně surfovat . Proto zde píši , že jsem si ho oblíbil .

V tomto směru názory ostatních uznávat očividně nemusím .

A zbytek depresivních názorů si můžete ostatní už nechat pro sebe !

Pochop co jsem asi tak , o tom a ostatních mohl pochopit s takhle přesně nemířenejch a nelogickejch odpovědí ..

V další a další blbosti se poučovat nehodlám . Nemám zájem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se sadismem a hrubým vyjadřováním nemá oblíbenost internetového prohlížeče moc společného . Co jako uživatel při prohlížení internetu vím je , že v Internet Explorer se dá normálně surfovat . Proto zde píši , že jsem si ho oblíbil .

V tomto směru názory ostatních uznávat očividně nemusím .

A zbytek depresivních názorů si můžete ostatní už nechat pro sebe !

Pochop co jsem asi tak , o tom a ostatních mohl pochopit s takhle přesně nemířenejch a nelogickejch odpovědí ..

V další a další blbosti se poučovat nehodlám . Nemám zájem..

arguingontheinternet.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se více porušených chromozomů sejde najednou , tak závěr diskuze končí někde jinde ! Říkám jen , že jsem z Internet Exlorer spokojený . Taková zněla otázka tohohle tématu .

S Operou to šlo , ale to je už minulost . Nelíbila se mě vzhledově .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se více porušených chromozomů sejde najednou , tak závěr diskuze končí někde jinde ! Říkám jen , že jsem z Internet Exlorer spokojený . Taková zněla otázka tohohle tématu .

S Operou to šlo , ale to je už minulost . Nelíbila se mě vzhledově .

Já říkám, že nejsi pražák a rozhodně ti není 24! ;), Kdyby jsi byl pražák, tak ozáříš tou tvou demencí celou Prahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se více porušených chromozomů sejde najednou , tak závěr diskuze končí někde jinde ! Říkám jen , že jsem z Internet Exlorer spokojený . Taková zněla otázka tohohle tématu .

S Operou to šlo , ale to je už minulost . Nelíbila se mě vzhledově .

No fuuuuuuuuuuj!!!!! Internet Explorer to je teda hnus!!! To bych používat nemohl, prostě pro lidi co si vystačí s málem, už to tam bylo, tak to prostě budu používat pořád, fuj!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

toto uz je opravdu mentalita lidi...

vubec nechapu ze vam to nedochazi nekomu to mozna nedochazi, ale obcas proste IE staci a neni potreba nic jinyho... na zaklade toho ze vetsina lidi nevyuziva IE a tvrdi ze je to sracka... je picovina, neni to mozna jeden z nejlepsich prohlizecu ale rozhodne neni ani spatny a na zakladni funkce (sem tam proletet seznam, u pubertaku FB a obcas si proletet nejakou jinou stranku tak na to IE plne dostacuje ;) )

obcas tu mam pocit ze 90% jsou plne retardovany, ze nedokazi uznat jinej nazor nez ten svuj.. (obcas par SUPER jedincu - kterym to nedojde ani za 100 let)

proste IE na prohlizeni netu dostacuje kdo mi rekne ze ne tak je de***, protoze vetsine uzivatelu PC plne dostacuje a pokud jim dostacuje proc by meli menit ? aby meli nactenou stranku o 0,5s pozdeji ? ale no tak.. lidi zkuste se probrat do realu..

a to ze je nekdo spokojeny ? at je.. vam do toho nic neni a rikat mu kuli tomu ze je retard.. to lecos svedci o vas..

jinak werty icq toolbar muzes instalovat i do FF apod. :lol:

----

Pro vasi informaci IE nepouzivam, ale kdyz vidim tendle prezitek, ze jeden placne IE je sracka a debility tohoto stylu tak se ani nedivim, vsadim se ze polovina z vas ani nevi co je venku za verzi :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já říkám, že nejsi pražák a rozhodně ti není 24! ;), Kdyby jsi byl pražák, tak ozáříš tou tvou demencí celou Prahu.

Dark_user..."Si jak nudnej otrava co píše nesmysli a nevím odkud jsi ty , ale říct mě to přímo , tak tě vezou po pár minutách do nemocnice ". Rozhodně za to vaše otravování si nic ostatní co píšete o mě , že mám špatný vkus ve výběru prohlížeče a urážíte mne nezasloužíte . Takže se neschovávejte a běžte raději ven . Něco se dá , ale ptákoviny si nechte na doma .

Jak říkám s IE jsem spokojený . Vyhovuje mi . :bash:

Bizzi_ho pitomé srandičky jsou přepsány a ty Dark_user a ostatní si vezměte s toho ponaučení .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A vůbec ti nevadí, že zde na foru IE středí písmo kde nemá? Tedy všude? Že se o IE pořád někde píše jak se nalezla další ohromná díra? Jestli máš ntb a používáš IE někde kde ti někdo může nakouknout na monitor, tak to bych se hanbou propadnul. A pokuď jsi spokojený s IE a vyhovuje ti, tak to už si rovnou můžeš koupit Dacii Logan a dělat machry na Václaváku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to věc názorů, mám taky kamaráda, který je naprosto spokojen s IE... a nedá si vnutit nic nového, prostě je na něj zvyklý a nehodlá to měnit... proto si myslím, že je zbytečné někoho urážet jenom kvůli tomu co se mu líbí a co ne ... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono je to věc názorů, mám taky kamaráda, který je naprosto spokojen s IE... a nedá si vnutit nic nového, prostě je na něj zvyklý a nehodlá to měnit... proto si myslím, že je zbytečné někoho urážet jenom kvůli tomu co se mu líbí a co ne ... :roll:

Tak to ten tvuj kamos bude asi pekny troll a PC rozumi o neco mene, nez moje babicka ;-)

Pouzivat neco, jen protoze jsem na to "zvykly" muze 50 lety duchodce, co 30 let pracuje v DOSu a nechce se mu prechazet na okna, ale ne mladej kluk, kteremu je okolo 19 let (predpokladam, ze mas kamose ve stejne vekove kategorii).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ten tvuj kamos bude asi pekny troll a PC rozumi o neco mene, nez moje babicka ;-)

Pouzivat neco, jen protoze jsem na to "zvykly" muze 50 lety duchodce, co 30 let pracuje v DOSu a nechce se mu prechazet na okna, ale ne mladej kluk, kteremu je okolo 19 let (predpokladam, ze mas kamose ve stejne vekove kategorii).

Nehodlám se hádat na tohle, co je komu bližší, prostě to tak je, netvrdím, že je to nejlepší volba, ale pokud to tak chce tak proč ho nutit, nebo ho dokonce urážet?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nehodlám se hádat na tohle, co je komu bližší, prostě to tak je, netvrdím, že je to nejlepší volba, ale pokud to tak chce tak proč ho nutit, nebo ho dokonce urážet?

Protoze tim (ze pouziva IE) (bohuzel) neskodi pouze sobe, ale i vsem ostatnim (co pouzivaji pocitac, respektive internet, respektive web). Jak? Brzdi se tim vyvoj webovych stranek. Nemuzes nasadit nejakou technologii, pokud jeste velka cast sasku pouziva sunt, jako IE, na kterem to nejede. Na vsem ostatnim (Opera, FF, Safari, Chrome) ta funkce jede, ale jen na IE ne.. Kdyby IE pouzivalo jen par zvrhliku, mohl by jsi je ignorovat, jenze takhle nemuzes.. A tim osidis i ostatni. Proste zde plati pravidlo jeden za vsechny, vsichni za jednoho. Chytri lide, pouzivajici dobre browsery jsou mnohdy (ne vzdy, nekdy se na ty s IE proste vazne hodi bobek) ochuzeni o spoustu super funkci, kvuli tem, co maji IE!

Dalsi duvod, proc je treba tyhle lidi urazet a nutit pouzivat neco jineho je ten, ze vyvojari webu/webdesigneri musi pouzivat ruzne "prasarny" a hacky, jen aby neco chodilo na IE. Brzdi to cas a cas jsou penize. Takze treba ja, kdyz delam web, tak ztratim nekolik (obcas i desitek) hodin vymyslenim, jak ohackovat nejakou (vetsinou CSS) zalezitost, aby jela i na IE! Vsude jinde jede, jen na IE ne. Ten cas jsem mohl venovat spouste uzitecnejsim vecem (ruznym projektum, novym webovym strankam pro vsechny nebo treba pridani vice funkci do stranky, na ktere pracuju)... Kdo nekdy delal nejakej slozitejsi web, vi o cem pisu. Neni nic horsiho, nez kdyz udelate cast webu a zjistite, ze v Opere jede, v Chrome jede, ve FF jede, v Safari jede, jenze v IE je to (jak jinak) posrane. Pritom zdrojaky jsou validni, dle standartu, ale proste pro IE je treba neco zvlastniho, protoze si m$ vymyslel, ze pruhlednost se bude definovat jinak, nez jak je to ve standartech...

Uz je to jasne, co mi vadi na IE a na lidech, co tu sracku (dobrovolne) pouzivaji? Neskodi jen sobe (ze si tim delaji diru, jako vrata, do PC a ze maji surfovani pomale a prichazi o spoustu luxusnich funkci), ale vsem globalne!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně jsi se nám rozepsal, ale i kvůli tomu, že ty ztrácíš dobrovolně "několik desítek hodin" (dobrovolně proto, že web dělat nemusíš), nemusíš urážet uživatele IE :roll:, tak to nedělej, a když jim ty weby nepojedou, tak třeba na to přijdou sami, že by si měli vzít jiný prohlížeč.

A neměl by jsi proto ztrácet čas tady ale začít s reformami u nejvyssich mist a netrávit svůj převelice drahocenný čas vysvětlováním věcí ohledně škodlivých účinků tohoto prohlížeče celému inteligentnímu světu, trollům. Ty, jakožto člověk, který se rád prezentuješ jako by někdo, kdo si myslí, že IQ hodnoty druhé poloviny první stovky ho opravňuje k tomuhle druhu vyjadřování, by jsi měl hledat porozumění u stejné sorty lidí.

Navíc, znám i web, který je dělán přednostně pro IE, ale je skvěle funkční i na jiných internetových prohlížečích (Opera, Firefox, Safari, Chrome...), ale to je web už na jiné úrovni, než je zřejmě ten tvůj.

Ale já se s tebou nebudu hádat, stejně si furt pomeleš svou písničku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu