Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.52 Easy Instaler + Updates (Pospední-Update 4)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zajímalo by mě co znamená todle:

POPSloader nyní podporuje také POPS 3.10/3.11 (pozor na nekompatibilitu "savedata" z 3.10/3.11 s verzemi 3.40+)

To jako že když mám save ze hry kterou sem kdysi hrál na fw 2.něco tak už si to jako neloudnu nebo co... A co vlastně je to to POPS???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem moc spokojenej uživatel mám 3.52 m33-4 a s*re mě že se po hraní nevypíná... ať udělaj 5 update maj tam bug
nemaj, to je jen vada tveho PSP.. nikdomu jinemu nic takoveho nedela, me, ani nikomu jinemu, proste nikomu ;) mas holt smulu, zkousel jsi format flash1 a reinstall FW - tudiz format flash0 ? .. Pokud ne, tak se nediv.. :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemaj, to je jen vada tveho PSP.. nikdomu jinemu nic takoveho nedela, me, ani nikomu jinemu, proste nikomu ;) mas holt smulu, zkousel jsi format flash1 a reinstall FW - tudiz format flash0 ? .. Pokud ne, tak se nediv.. :roll:

Ale mají tam bug, tvůj p*ijebaný přispěvek typu ("dělá to jenom tobě", "nikomu jiné", "máš smůlu") mě s**e o ničem nevíš tak si prosím tě přečti toto http://console-forum.net/showpost.php?p=197231&postcount=3 a PSP to není a nedělej ze sebe chytráka s reinstal fw, sem tu na fóru dýl jak ty tak vím taky co to znamená :roll: (sry že sem tak vyhrkl,ale měl sem důvod :roll:)

Edit: pokud bys chtěl vědět kde to je tak tady http://console-forum.net/showthread.php?t=11253

Edit2:myschoov příspěvěk cituji "uz som pocul ze toto par ludom robilo"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu