Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CF 3.52 Easy Instaler + Updates (Pospední-Update 4)


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 247
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

easy instaler

http://www.edisk.cz/stahni/11665/M33UPDATE_352.exe_17.24MB.html

Obsahuje tento balicek kompletni blbuvzdorny update z 3.40O-E > 3.52 M33-4 nebo je potreba jeste neco kompilovat, pripadne prehravat (V jednom z updatu jsem nasel jakysi .prx soubor ktery je potreba nekam prehravat)?

Pokud mam fat s fw. 3.40O-E v jakem adresari ma extrahovany eboot.pbp byt?

Ma vyznam prechazet na 3.52 M33-4 a nebo jsou uz vyssi verze dostatecne stabilni aby se dalo prejit i na ne?

Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se předem za možná hloupou otázku. Na desce TA-082 jsem udělal downgrade na 1.5 a potom podle tohoto návodu jsem přešel na CFW 3.52 M33. Cca po hodině bezproblémového provozu se mi teď už pokaždé stane, že když chci spustit ISO hru, tak mi zčerná obrazovka a PSP se kousne. Udělal jsem upgrade na 3.52 M33-4 a stala se změna - PSP se při spuštění nekousne, ale spustí se hra z UMD disku. Nevím si rady, jsem úplný začátečník.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se předem za možná hloupou otázku. Na desce TA-082 jsem udělal downgrade na 1.5 a potom podle tohoto návodu jsem přešel na CFW 3.52 M33. Cca po hodině bezproblémového provozu se mi teď už pokaždé stane, že když chci spustit ISO hru, tak mi zčerná obrazovka a PSP se kousne. Udělal jsem upgrade na 3.52 M33-4 a stala se změna - PSP se při spuštění nekousne, ale spustí se hra z UMD disku. Nevím si rady, jsem úplný začátečník.

zkus vypnout autostart umd v settings teda myslim ze to tam je.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry za blbou otazku, ale trosku me to mate....mam firmware 3.03 OE...a chci tam hodit tenhle firmware...moc se v tom nevyznam....mate tam odkazy na stazeni z Rapidsharu a stahuj....ale na rapidu je soubor, kterej ma cca pul mega a na stahuj sem stahl ten easy installer s EBOOT.PBP....znamena to ze potrebuji oba tyto soubory? nebo staci jeden, druhy....fakt se v tom nevyznam, co tam mam nakopcit a nechci neco pokazit...

Moc diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

update musím dát postupně nebo rovnou 4 ..... asi 4 když se jen přepisuje ale radši se ptám.... dík

SORRY..... už to vidím ale možná tam připsat "a spustit v PSP" - UPDATE4.....

SKVĚLÝ NÁVOD..... DÍKY..... přešel jsem z devhooku kvůli SILENT HILL..... famooozní gamesa!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to skusil a nejde to

The game could not be started (80020148)

za odpověd dík

nevim jak to v tomto CFW je, ale zkus downgrade na 1.5, bud pomoci mootoo easy installer a pak pouzij KXploitpatcher, nebo se podivej zda mas v recovery spravne nastaveny kernel (uprimne nevim jak to zde s recovery je..) anebo ten KXploitpatcher muzes zkusit uz na tvem CFW, ale doporucuji pres ten 1.50, ten KXPloit patcher je tu napsany v prvnim postu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jak to v tomto CFW je, ale zkus downgrade na 1.5, bud pomoci mootoo easy installer a pak pouzij KXploitpatcher, nebo se podivej zda mas v recovery spravne nastaveny kernel (uprimne nevim jak to zde s recovery je..) anebo ten KXploitpatcher muzes zkusit uz na tvem CFW, ale doporucuji pres ten 1.50, ten KXPloit patcher je tu napsany v prvnim postu ;)

myslím že v 3.71CFW není recovery...nebo jo?(ps: v životě jsem to neměl...začínal jsem na 3.40oe-a)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu