Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovládání větráčků na notebooku!


novies

Recommended Posts

Ahoj, můj notebook (ACER aspire 5535) je skoro furt přehřívá, nevim co mam dělat........chvíli běží normálně ale po nějaké době začne strašně řvát větrák, to mi nevadí....ale vadí mi že se přiom nedá nic hrát...jakmile se ten větráček ozve, tak se hra začne EXTRÉMĚ lagovat a to je konec....nevíte o nějakém programu co by mohl ovládat rychlost větráčků? Chtěl bych to dát na max, aby se mi PC nepřehříval. btw - 32bit system

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Speedfan umí nastavovat rychlost větráků, ale nevim jestli jde nastavit aby běžely pořád. Ale to že to začně lagovat určitě neznamená nic pěknýho, takže když to nechceš rozebírat tak to dej reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus odšroubit zadní kryty a podívej se, jestli to nemáš zaprášený jak psal kolega víš. Záruku tím neponičíš, pokud to nemáš nějak zablombovaný. Jinak do změn rychlosti větráků bych se v žádném případě nepouštěla. Pokud to máš ještě v záruce, raději to tam odnes. Přes speedfun se ten počítač tá docela solidně odvařit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu