Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rozjeti her s ochranou AP 2.5 na dashi 9199


Xmatrix

Recommended Posts

Tak ted jsem z toho taky docela zmateny. Ja jsem pochopil, ze staci update z tech dvou kintec her. A ze kdyz vlozim teda Assasina tak to vyhodi nejakou hlasku ze se nema menit wave a hra se rozjede. Ale vy tady zase pisete, ze se ma jeste pouzit treti update a to ten z Assasina. Ale to v tom navode neni!!!! citace:Vlozte DVD Assasins do mechaniky zapnete bude to chtit potvrdit update ale mela by vyskocit nasledne chybova hlaska

Nemente wawe jinak nebude moct nainstalovat aktualizace ktere jsou na disku ( tzn nepatchovat hru na jinou wawe)

To je vsechno. Je to neuplne! Co potom kdyz naskoci ta chybova hlaska???? Pak se normalne ma provest update z DVD Assasina? To by v tom navode melo byt taky napsane je to nejasne!

ano ale v případě když máš FW 1.6, my se tu bavíme o FW 1.5 a nižším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 259
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

MAM dash verzi 12416.po upgradu ktery si vyzadala hra NFS.

Chtel jsem staci udelat krok 1 a krok 2 z titulni stranky a pak vlozit hru NFS nebo si musim stahnout assassins a spustit jeste tuto hru.

Jak je rozdil v postutpu pro fw 1.5 a 1.6 v prvnim krocich??Jde jen o to ze u fw 1.6 musim prevest hru na wave 2??

Dekuji za vysvetleni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MAM dash verzi 12416.po upgradu ktery si vyzadala hra NFS.

Chtel jsem staci udelat krok 1 a krok 2 z titulni stranky a pak vlozit hru NFS nebo si musim stahnout assassins a spustit jeste tuto hru.

Jak je rozdil v postutpu pro fw 1.5 a 1.6 v prvnim krocich??Jde jen o to ze u fw 1.6 musim prevest hru na wave 2??

Dekuji za vysvetleni

Když máš FW 1.5 musíš pomocí flash nahrát 2x kinect a potom 12416 BETA poté můžeš pouštět již patchnuté hry.

FW 1.6 2x kinect a poté spustit neupraveného assasina pomocí active ISO (možná to půjde i pomocí NFS ale to tu nikdo nenapsal).

Ale pokud již máš 12416 dash tak v čem je problém?? A ani ti asi update s bodu 1 a 2 nepujdou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když máš FW 1.5 musíš pomocí flash nahrát 2x kinect a potom 12416 BETA poté můžeš pouštět již patchnuté hry.

FW 1.6 2x kinect a poté spustit neupraveného assasina pomocí active ISO (možná to půjde i pomocí NFS ale to tu nikdo nenapsal).

Ale pokud již máš 12416 dash tak v čem je problém?? A ani ti asi update s bodu 1 a 2 nepujdou

DASH 12416 se mi nahral s hry NFS.Dal jsem update pri spusteni hry a nahralo mi to tento dashboard.Potom jsem spustil hru a hra mi nejde.Necitelni disk.

Tak proto se ptam jestli muzu provest jeste krok 1 a 2 kdyz uz tam mam das 12416-Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DASH 12416 se mi nahral s hry NFS.Dal jsem update pri spusteni hry a nahralo mi to tento dashboard.Potom jsem spustil hru a hra mi nejde.Necitelni disk.

Tak proto se ptam jestli muzu provest jeste krok 1 a 2 kdyz uz tam mam das 12416-Diky

Tak to budeš mít nejspíš smůlu...nižší dash nenainstaluješ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Susperian: za hodinu to vyskousim taky mam tez Lite ON LT 1.1 takze esi to pujde tak super.... si moje nadeje :D :D :D :D :D ....

a toho assasina si patchnul na nizsi wave nebo si nechal 9 ???

Nene nic jsem nepatchoval. Jen vypalil klasicky i s wave 9. Akorat jsem nemel flesku tak jsem to normalne vypalil na dvd klasicke 4,7 GB. Teda na dve DVD. Kazdy ten update zvlast. Nejdriv adventure update a potom animal. Jo akorat u toho animal mi to hodilo nejdriv chybu, ze to nemuze precist to DVD atd...lekl jsem se,ale asi 3 x jsem to restartnul a dal tam DVD a nakonec se to dokoncilo. Takze finalni verzi budes mit 12416 potom jsem vlozil Assasina a normalne mi nacetl, ale update to nechtelo. Zase jsem se lekl. Ale nacetl se a dokonce jsem ho nejdriv nainstaloval na HDD pak jsem dal spustit a hle ted to teprve po me chtelo update dal jsem OK a provedl se update restartovalo se to podival jsem se jakou mam verzi a zustala stale verze 12416. Pak uz se hra normalne spustila...takze neboj urcite ti to bude fungovat. Jen nepoplet ty update nejdriv 12413 pak 12416 drzim palce :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aktualizovan prvni prispevek
No kolego ted uz to vypada lip kdyz jsi to dokoncil .-) Ale ten bod 3 je myslim zbytecny. Ten beta dash se updatuje z toho DVD Assasina je to jednodussi. A taky v tom originalnim postu anglickem to tam tak je. Staci ty dva updaty pak vlozit Assasina potvrdit update a je to...to jen pro ty co se nechteji zdrzovat tim tretim update. Staci DVD Assasina tot vse .-) Ale jinak dobra prace.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu