Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

AP 25-všechny novinky a poznatky SEM !!!


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zdravim no dneska jsem stahl novej AC: brotherhood a hra chtela update rekl jsem si no proc ne? a tak jsem ho nainstaloval zmenil se mi dashboard rekl jsem si ok fajn ale pak prislo to diky cemuz mi zustala huba dokoran a sic to ze hru to ted nechce vubec spustit porad to vyhazuje jakousi tabulku ze mam budto poskabanej disk a nebo ze mam restartovat boxa dal jsem reset a porad ta tabulka.... jsem si 100% jistej ze divko je ok je uplne nový... a tak me zajíma jestli je to jen dalsi microsoftackej v***b nebo jako co to ma byt?? a hlavne me zajíma jestli to pujde obejit a to co nejdriv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim no dneska jsem stahl novej AC: brotherhood a hra chtela update rekl jsem si no proc ne? a tak jsem ho nainstaloval zmenil se mi dashboard rekl jsem si ok fajn ale pak prislo to diky cemuz mi zustala huba dokoran a sic to ze hru to ted nechce vubec spustit porad to vyhazuje jakousi tabulku ze mam budto poskabanej disk a nebo ze mam restartovat boxa dal jsem reset a porad ta tabulka.... jsem si 100% jistej ze divko je ok je uplne nový... a tak me zajíma jestli je to jen dalsi microsoftackej v***b nebo jako co to ma byt?? a hlavne me zajíma jestli to pujde obejit a to co nejdriv.

staci koukat..

http://console-forum.net/tema/107463-rozjeti-ac-b-s-ochranou-ap-2-5-na-dashi-9199 bohuzel ted uz to nerozjedes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teamjungle and Team Xecuter have released LT Plus

C4E released the iXtreme LT+ modified FW for ("phat") LiteOn and BenQ DVD-drives:

Quote:

Official release of C4E's iXtreme LT+

- Supports Benq and Liteon Drives (74850, 83850V1, 83850V2, 93450)

- Optimized PFI code to accommodate AP25 SS data

- Defeats current AP25 protection

- Protects console from logging AP25 violation

- Full disc stealth used by default

- Waveless booting, disc images are assumed to be correct!

- Split-Vid used as default

If booting an AP25 title without AP25 SS game will not boot but will still be protected from logging AP25 violation on current dash 2.0.12611.0

If LT+ encounters an unknown AP25 challenge, game will not boot but console will still be protected from logging AP25 violation on current dash 2.0.12611.0

AP25 SS are region specific for region locked games (Current Example NFS: Hot Pursuit is both PAL and NTSC - 2 different AP25 Patches)

If you boot the AP25 titles without LT+ you will probably be flagged for a ban.

You cannot spoof a different model drive as that can now be detected. With this release of LT+ you HAVE to have an original Benq or Liteon.

LT+ for slim 9504 is next followed by LT+ for slim 0225

Thanks go to Team Jungle for their hard work and efforts in the development process.

Thanks go to Team Xecuter for their generous support and input to this project.

LT Plus has been released for all the original LiteOn Drives (NO SLIM YET)

and Benq Drives

Jungleflasher update for autoload and fw recognition in downloads section!

(Current JF will allow you to Use LT Plus - it wont autoload and it wont report as LT Plus - but will work!)

to make use of this fw on AP25 games - they must be patched accordingly!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by jsem si v budoucnu dal do Xka LT+ pujdou me veskere hry patchovane na FW 1.5 ? Nebo je muzu pak hodit z okna ? Do budoucna myslim,kdyby jsem se rozhejbal a koupil sobe a mlady Kinect .-)

Lite-on mechaniku k tomu mam ve skrini puvodni ( jeste nepouzitou ) Xku mam akorat Samsung :_( Coz asi na to LT+ nepujde.Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z důvodu špatné informace jsem příspěvek smazal...

Pokud by jsem si v budoucnu dal do Xka LT+ pujdou me veskere hry patchovane na FW 1.5 ? Nebo je muzu pak hodit z okna ? Do budoucna myslim,kdyby jsem se rozhejbal a koupil sobe a mlady Kinect .-)

Lite-on mechaniku k tomu mam ve skrini puvodni ( jeste nepouzitou ) Xku mam akorat Samsung :_( Coz asi na to LT+ nepujde.Diky za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi chci se zeptat aby mi teda jely ty hry s novou ochranou tak budu muset nechat přefleshovat xbox? a pak uz s tim neni treba nic dělat už na tom pojedou všechny nove hry? a co je to ten ANTi PiRACY 2.5 PACK dik

Nechas si udelat LT+, opatchujes aktualni hry, ktere pracuji s AP2.5, projedes abgx360 v1.0.4 s AutoFix level 3 a hrajes. Nebudes se muset bat flagu ani v pripade, ze se hra nespusti nebo tak. Opravte me nekdo pokud kecam.

V tom packu co jsem narychlo koukal jsou patche na NFS, AC B a LT+. V budoucnu pocitam s tim, ze uz se samotne hry budou stahovat opatchovane.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patchnuté hry ti na 99,9% nepůjdou ;) stejný princip jako u starých fw..

Nemáš pravdu . Na stránkách Team Xecuteru na to odpovídají , že je to v podstatě LT , který patchované wave neřeší . Takže samozřejmě všechny staré hry spustit půjdou . Ovšem kromě her s AP25 které jsme vypálili bez toho patche .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu