Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

12.12.2010 - SONY oznami neco velkeho!


007jarda

Recommended Posts

Na CELÉM Uncharted , kromě grafiky není, nechápu co s tím všichni maj???? :-/

Uncharted 2 je perfektní hratelnost, skvělá grafika, luxusní příběh a množství puzzlů, a o tom celá ta hra je :)

U1 byla parádní, hrál jsem sicej en demo, ale bylo to podle mě velmi dobré (na první díl), dvojka byla téměř perfektní (krom životů nepřátel - snad 150%) a trojka bude absolutní nářez :)

nesmíš se koukat na logiku, prostě si to užívat. Já jsem měl U2 jako první střílečku na PS3, a dokonale jsem se u toho uvolnil a bavil :) plus mulťák (V čele s kooperací) je také velmi dobrý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju U1 a taky musím říct že na tom není nic úžasnýho, už mě to ani moc nebaví ale když už jsem tak v 3/4 hry tak to dohraju do konce...

grafika skvělá, příběh mě teda vůbec nenatchl a hratelnost? je dobrá ale někdy dost pokulhává... osobně mě znechutila například jízda na vodním skůtru... nemožnost střílet za jízdy, nekonečno munice a hlavně střelba bez nabíjení, tak kde to jsme ?! a dost mě taky štve že když jsem skrčenej za nějakou překážkou a někdo mi jde za záda a chci ho sejmout tak si ten vůl stoupne a šijou do mě i borci ze předu a hned jsem tuhej atd. atd. tohle asi bude v U2 vylepšený ale U2 už asi kupovat nebudu :) možná jestli bude ta U3 a bude parádně promakaná tak jo :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 10 months later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu