Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo 5 Online


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Kdo se teda dnes hlasi? Zacatek bych videl tak na 20:45. Pojdme se kdyztak aji zkusit domluvit na trati a tak..hlavne kdo by to zakladal (jestli to pujde tak rybak).

Jeste napiste svuj nick tady a svuj nick na PSN protoze nekteri ho mate jinej tak at vim komu budu na PSN psat.

CF: Rash182

PSN: Rash-182

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takovej problem nefunguje mi zatáčení na volantu... driving force GT, pedály a tlačítka fungujou, ale můžu kroutit volantem jak chci nezatočí to. Sem asi v koncích vůbec už nevim co s tim, asi sem někde udělal lama chybu:-)

EDIT: dobrý, mě se vypl prodlužovák problém vyřešen:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zazavodim taky,ale vecer je to online nejaky pretizeny proto hra zamrza a dlouho nacita.Kdyz sem se odhlasil z PSN tak to slape vpohode.Snad s tim neco udelaj.Jinak online dobrej uz sem zavodil s kamosem,ale jen ve dvouch takze jak to bude vypadat ve vic lidech nevim.......moje PSN x-MjollniR-x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu