Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vzkříšení racing clubu


jirka71

Recommended Posts

Určitě někteří z vás pamatujete na psp racing club.Nevzdal jsem se myšlenky na vzkříšení toho klubu.Ovšem hrát sám doma a dávat na fórum screeny a pak je vyhodnocovat už dnes je zastaralé, zvlášt když tady máme éru onlinu.Teď když už můžu hrát taky, a máme nato skvělou hru, a to GT5, dostal jsem nápad vzkřísit racing club.Teď jde o to kdo by do toho šel.Neznám ještě možnosti onlinu jestli se dají jezdit kvaldy například, ale pokud by to šlo bylo by to bezva.Mohla by se jezdit nějaká liga nebo mistrovství to by se dohodlo.Chtěl bych znát váš názor jestli s tím vůbec začínat.Vím že tady existuje racing club ve forze 3.Nechci je napodobovat, chci aby tady fungovala původní myšlenka racing clubu tak jak jsme ho znali za éry psp.Nevím kolik nás tenkrát bylo, snad patnáct, což by teď mohlo být taky vzhledem k tomu že má snad každý možnost hrát online.Takže do toho lidi sem s názorama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jirko: Tak se mnou můžete počítat.. Akorát to chce všechno vypnuté a lotus se zadakolkou.. :D :D

Edit: V případě zájmu ti mohu navrhnout blog (v současné době pracuji na tomto: http://ceskaliga.blogspot.com), navrhl bych ti grafiku a vše okolo a o zbytek už by ses pak musel starat sám (je to opravdu jednoduché). Kdyžtak mě napiš PM a určitě se nějak domluvíme.. ;)

Btw. ta fotka to seš ty před operací nebo tvoje stará? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky spolupráce bude určitě vítaná.Jde o to u toho pak vydržet aby po pár závodech lidi neodpadávali jako se to stávalo v psp racing clubu.Jinak to tedy přesouvám do ps3 sekce.Jinak ta fotka je Katherine Legge z DTM :)

Přesunout mi to nejde, nevím proč.Nevšímejte si toho že jeto v psp sekci, jedná se o ps3.Tahle sekce je moje.Dřív se tady dělali různé věci.Až to půjde tak to přesunu

Další věc.Rozhodněte si jakou strukturu tomu dáme.Chcete jezdit sami za sebe nebo uděláme týmy, kde budou dva jezdci se stejným autem?Pokud by se jezdilo týmově mohl by se počítat i pohár týmu, nebo pohár konstruktérů, kde si tým vybere auto na celou sezónu.Nebo pak jednodušší verze pouze jednotlivci.Rozhodněte co by bylo zajímavější :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu