Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

xbox 360 vs ps3


wait

Otázka

Recommended Posts

  • 0
me stve ze na ps3 je uncharted :( a na xbox ne

Na xbox mas spoustu jinych exkluzivnich veci jako Gears of War, serie Halo, Alan Wake, Mass Effect (ikdyz ted uz vlastne jen jednicka pac na ps3 vyjde dvojka a pravdepodobne i 3), L4D..... Ale jestli si chces zahrat Uncharted, vem Ps3, protoze uncharted na xbox nikde nebude a mas spoustu jinych dobrych exkluzivnich her jako Heavy Rain, God of War, Metal Gear Solid, Little Big Planet, Killzone...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

k xboxu muzu dodat ze Alan Wake je fakt nuda spis bych vytukl Forza 2! (3ka je nuda) a Gears of War (je i na pc ale myslim ze jen 1cka)

na PS3 ocenuji:GT5,Heavy Rain,Uncharted 2,Little Big Planet (nejlepsi hra :D )

jinak pokud nemas zajem o LIVE tak ber xbox muzes mit flash tzn nekupovat hry a kdyz chces byt hodny kluk ber PS3 a hraj na PSN

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vem jak playko tak Xko a máš to nemusíš se rozhodovat :D :D Jinak pokavad se rozhoduješ dle HW specifikací tak tam není co řešit , obě mašiny jsou stejně výkonné (papírově je silnější PS )a nic tím nevyřešíš ... Rozhoduj se dle exkluzivních titulů , já osobně bych tedka šel do playka (i když se mi doma hřejou obě mašinky ) je tam více kvalitnějších titulů (GT 5 , Serie MGS , Uncharted , Rachet and clack , Resistance ) dále pak má PSko navíc MP zdarma , a bluray mechaniku ... Pokavad bych měl být objektivní zastanu se i xka , i zde se najde spoustu kvalitní zábavy (exkluzivní hry jako Mass Efect , Fable , Gears of War , serie Forza či Project Gotham racing , Alan Wake či serie Halo a strategie Halo Wars ) berme v potaz konzole a nemýchejme sem PC kde se některé hry taky obejvily ... Xko má výhodu v tom že se hodně podobá PC tudiž i na něm vypadají multiplatformní hry lépe (ostřejší obraz , stabilnější framerate ) ... obě konzole mají něco ale ani u jedné neuděláš chybu a budeš se dobře bavit , a přeci není problém za čas zakoupit i druhou variantu a vlastnit obě .... Jo malem sem zapoměl někteří lidé kupují konzoly i kvuli pohybovému ovládání kde bych se z dojmů a recenzí přiklonil spíše k MS a Kinectu který je prý revolučnější :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
no flashnot to prave nechci :) mozna tak az za rok, protoze tim pridu o zaruku..

Na to jsi přišel kde? O_o

Pokud Xko dáš flashnout někomu kdo už je v tom zběhlý, tak je to v pohodě a udělá ti to tak, aby jsi o tu záruku nepřišel... ¨

Jinak tuhletu "krizi" jsem řešil taky, zvolil jsem nakonec xbox a nelituju... Zdá se mi, že i ty hry vypadají líp. O možnosti mít teď velmi moderní Kinect nemluvě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

osobne bych to locknul takovydlech temat je tu hafo, a pokazdy se musi clovek rozhodnout sam co chce...

to ze tu resis dilema co resil kazdej ... je sice fajn, ale kazdej ti poradi neco jinyho a ve vysledku kdyz uz na to najdes odpoved, tak si i najdes jinou otazku.. je to takovy zacarovany kruh.. proste si kup co chces vic a dal to neres ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to velky dilema no, prave ja mam hodne vykonej pocitac , takze ja chci consoli kvuli hram co nejsou na pc :) a tech her je podle me vic na ps3.. nebo se milim?

Vždyť ty to pořád píšeš dokola sakra, než bys tu trochu hledal (udělal jsem to teda za tebe) - zde najdeš srovnání + seznam exklusivních titulů pro jednotlivé konzole a vyber si které hry jsou ti bližší. http://console-forum.net/tema/83046-ps3-nebo-xbox360

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
sem koukl na ten seznam.. a na xbox sou sami scifi blbosti xD a skoro vse je na pc x)

Jeslti mas tenhle nazor tak nevim co resis a odpoved je jasna - psko. Exluzivnimy tahaky na xku je GoW a Halo, coz je nejvetsi zabava na live, jinak si to neuzijes a pak je dobrou exkluzivkou ME, ktery je ovsem na PC a bude nyni i na PS3 a krom toho to podle tebe bude asi scifi blbost, takze to uz proboha zamknete, protoze tenhle clovek ocividne vi co chce, jen dela vlny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Asi tak :D. Já ho chápu, taky jsem šíleně nerozhodný.. Ale takovým způsobem, snad jěště víc, než tady pan nerozhhodný. Ale vím, že přesně jak říkáš, dělat vlny, prostě není uplně nutný a mělo by se to trošku balancovat :) takhle se můžeš vybavovat s mámou, tátou nebo kamarádem. Teda já to aspoň takle vidím. Ale když už jsem tady, nenechám tě bez mojeho příspěvku a možná ti pomůžu, nebo přidělám trápění :D Já mám teda Xbox, už jen kvůli flashnutí, to je šílená výhoda!! A to, že přijdeš o záruku, vůbec není pravda. Existujíé spolehliví flasheři, kteří to dokážou bez toho a drahé to orpavdu není, dkyž vybereš pravého, doporučit můžu někoho. A PS jsem nikdy nechtěl.. Na LIVE nechodím, páč xko mám daleko od kabelu a jsem líny, se zálohami her se bojím na LIVE, ikdyž je mám ošetřené, že by se mi nic nestalo, neriskuju a spokojený jsem teda zatím i bez LIVE, velice. Hry PS3, tak Uncharted, nikdy jsem nehrál ani pořádně neviděl, videa se mi tolik nelíbily, ale jak je okolo toho afera, jo asi to bude dobrý. Killzone bude asi taky super.. Ale co jsem viděl, celkem nuda, ale nehrál jsem no. God of War bude taky super, ale koridorovka nehorázná. U Xboxu jsou exkluzivity který mě vážně oslovily. Třeba GTA 4, pul roku nebo snad i víc to bylo pouze a jen na Xbox!! A to je u mě nejlepší hra zatím.. Na konzoli, co jsem hrál, mám xko tak 2 roky. DLC na Gta4 taky, pul roku jen Xbox. Alan Wake, to je prostě paráda, tam není co řešit. Forza serie, mě šíleně baví. Každý po SVĚTĚ básní o Halo serii, tak tohle bych ti já neradil, nehorázná blbost :D (to je pouze můj názor) Xbox hry jsou líp optimalizovatelný a taky z pravidla jsou. Lepší grafika tam je, o tom není pochyb, ale to poznáš až když jdeš k obrazovce fakt blízko, takže to je asi jedno. Ovladač se mi taky zdá lepší. A jo.. Těhle témat je tu spousta. A můj konečný produkt je ten, že flashnout si xbox a hrát zálohy her, s možností LIVE (kterou nevyužívám, bohužel), bez ztráty záruky, líp optimalizované hry.. dle mého i lepší exkluzivity, ale to je ti na prd, každý jsme jiný, KINECT, možná to nechceš, ale vyjdou MUST HAVE hry, určitě se budou líbit i tobě a dle mého je KINECT prostě revoluční a vážně pecka, tak Xbox určitě vede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu