Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

SSX: Deadly Descents


tekken90

Recommended Posts

SSX: Deadly Descents VGA 2010 Trailer, novinky

Když byly pouštěny ukázky na Spike Video Game Awards 2010, byla představena záhadná hra Planet. Všichni tipovali, že by se mohlo jednat o třetí Battlefield. Chyba! Jedná se o nový díl populární sportovní série SSX, který ponese název Deadly Descents. Trailer je bohužel zase jen renderovaný, takže na záběry ze hry si musíme počkat. Každopádně pokud bude takhle akční i samotná hra, tak budeme chrochtat blahem, až nás uslyší i v EA. SSX: Deadly Descents vyjde v příštím roce pro PS3 a Xbox 360.

http://www.gametrailers.com/video/vga-10-ssx-deadly/708356

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 113
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Vzdycky jsem zboznoval SSX, ale tohle uz mi prijde trosku prehnane oproti poredchozim dilum. Prijde mi ,ze z toho delaji akcni hru

Jezis co ja se nahral SSX 3 trojky na Game Cube... Jedna z mejch nejoblibenjsich her. Trailer vypada paradne, ale kdyz se mluvili o navratu ke korenum, cekla jsem neco trochu jineho. SSX byly vzdycky silene zavody, kde jezdci zvladali nadlidské věci. EA ma ted ve zvyku hodne restartovat a snad tehle hre ten realny kabatek neuskodi. Ja se kazdopadne tesim jak malej jarda. Skoda ze datum vydani je ve hvezdach ale vzhledem k tomu, ze uz se na hre pracuje, dockame se snad pristi rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Novy info o SSX http://www.playstation.hodnoceniher.cz/2011/01/07/prvni-informace-o-ssx-deadly-descents/ Sam musim rict ze me to nenadchlo zezacatku ale cim vic o ty hre vim tim vic se tesim... Ten trailer vypadal trosku jak SSX: Black Ops tak doufam ze to tak nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Novy info o SSX http://www.playstation.hodnoceniher.cz/2011/01/07/prvni-informace-o-ssx-deadly-descents/ Sam musim rict ze me to nenadchlo zezacatku ale cim vic o ty hre vim tim vic se tesim... Ten trailer vypadal trosku jak SSX: Black Ops tak doufam ze to tak nebude...

Juchuu Elise se vratí :)) Měl jsem ji fakt rad, měla fakt velký..... Talent :D Jinak jsem zvědavej na implentaci těch "nebezpečných" prvkuů a jejimu odolovani :) A taky v doufam v paradni soundtrack, ten byl pro me v minulych dilech velmi dulezity... (napriklad tohle, kdyz jste pri tehle pisni sjizdeli ty nejstrmnejsi a nejneskutecnejsi svahy sveta, pod vami se lamali ledovce a strhavali ledovce, to byl teprve adrenalin

)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, Elise mela vazne moc velky talent :)

soundtrack mi vzdy vyhovoval, vetsinou same "pecky"

JJ soundtrack fakt miluju u SSX 3 jsem stravil dsesitky hodin a ted kdyz jsem narazil na cely soundtrack na youtube pripominam si stare dobre casy :)

Jinak info na eurogameru http://www.eurogamer.cz/articles/prvni-detaily-o-ssx-deadly-descents

Trosku me zarazi funkce vraceni casu, to si budu pripadat jak princ z perzie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
jo tak to vypada hodne dobre, libi se mi, ze po ceste dolu nejsou miliardy stromu, ktere by kazily komba...

co me ale stve je porad to "TRICKY TRICKY TRICKY" co skace do normalni hudby...to snad pujde vypnout

Jo to me taky trosku stve kdyz to pak narusuje super soundtrack, jinak jsem zvedavej na to plachteni vypada to super prirozene :)

A trete vypadaj taky skvele a dost "volne"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu