Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

To není fér! :( Když vy jste takový hajzlíci vy melee fichteři, vy potřebujete 20 ran k usekání Draugira a mně stačí jeden šíp do hlavy, přičemž se to leveluje stejně, pak se nemůžu divit, že na 46 lvlu mám teprv teď 100 na luku :D. 2. nejtěžší obtížnost.

Jo no, to oni dělaj, ale ještě lepší je, když na draka zařveš a vlítne před to nějakej ♥♥♥♥♥, to se pak moc neoslavuje, spíš zabíjí (u mě reload :D).

Na Labarianth se taky chystám, Dragon Priests :)))

Možná je to i tím, že já veškeré své skill body dávám jen do obouručních + s ničím jiným nebojuju.

Zatím jsem žádnou takovou civilní ztrátu jak popisuješ neměl :D Jen jednou v noci po mně chtěli tři vojáci mýtné za přejití mostu 100 zl., tak jsem je radši zabil. Kéž by to šlo i u našich "dálnic" :D

E: Jo a už mám objednanou sběratelku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Možná je to i tím, že já veškeré své skill body dávám jen do obouručních + s ničím jiným nebojuju.

Zatím jsem žádnou takovou civilní ztrátu jak popisuješ neměl :D Jen jednou v noci po mně chtěli tři vojáci mýtné za přejití mostu 100 zl., tak jsem je radši zabil. Kéž by to šlo i u našich "dálnic" :D

E: Jo a už mám objednanou sběratelku ;)

Jak muzes davat skill body do obourucnich zbrani, kdyz tam nic takoveho neni :) Skill se ti zvysuje pouzivanim a za lvl up dostavas jen moznost si vybrat perk ci rozdelit deset bodu do staminy, healthu a magicky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak muzes davat skill body do obourucnich zbrani, kdyz tam nic takoveho neni :) Skill se ti zvysuje pouzivanim a za lvl up dostavas jen moznost si vybrat perk ci rozdelit deset bodu do staminy, healthu a magicky ;)

JJ, máš pravdu, spletl jsem to :oops: Myslel jsem perky. V nich si třeba zvyšuješ procento na kritický zásah nebo zlepšuješ účinky proti těžkým brněním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju za Norda (seveřan) a na žádnou jinou zbraň jsem nesáhl. Hodně rád se jen tak toulám a také skoro neplním hlavní quest, většinou vedlejší pro Companii ve Whiterunu. U nich jsem si u trenéra-učitele (tuším Vilkas, ale nejsem si přesně jistý jestli to byl on) nakoupil za zlaťáky zlepšení skillu. Hlavně potom, jak mne ten bezhlavý jezdec dovedl k těm čarodějným palicím. Ty jsem střelil a hned bylo peněz jak želez :)

Z luku jsem vystřelil jednou po drakovi a zranil jsem se :D (střílel jsem si nad hlavu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hraju za Norda (seveřan) a na žádnou jinou zbraň jsem nesáhl. Hodně rád se jen tak toulám a také skoro neplním hlavní quest, většinou vedlejší pro Companii ve Whiterunu. U nich jsem si u trenéra-učitele (tuším Vilkas, ale nejsem si přesně jistý jestli to byl on) nakoupil za zlaťáky zlepšení skillu. Hlavně potom, jak mne ten bezhlavý jezdec dovedl k těm čarodějným palicím. Ty jsem střelil a hned bylo peněz jak želez :)

Z luku jsem vystřelil jednou po drakovi a zranil jsem se :D (střílel jsem si nad hlavu)

Jj to jsem si myslel, predpokladam ze ten ma nejaky pocatecni bonus k two-handed....

A ano je to myslim Vilkas kdo tohle uci (nebo jeho bratr Farkas ted si taky nejsem jist)....jinak tohle zlepsovani skillu je nejlepsi u companionu potom co udelas jejich hůavni questovou linii, protoze potom si muzes treneri vzit jako followery a az jim za trenink zaplatis, muzes si vzit zlato z jejich inventare :)

Jinak celkem me stve ze se tyhle quildi questy nezapocitavaji do SQ, kvuli ajchu.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj to jsem si myslel, predpokladam ze ten ma nejaky pocatecni bonus k two-handed....

A ano je to myslim Vilkas kdo tohle uci (nebo jeho bratr Farkas ted si taky nejsem jist)....jinak tohle zlepsovani skillu je nejlepsi u companionu potom co udelas jejich hůavni questovou linii, protoze potom si muzes treneri vzit jako followery a az jim za trenink zaplatis, muzes si vzit zlato z jejich inventare :)

Jinak celkem me stve ze se tyhle quildi questy nezapocitavaji do SQ, kvuli ajchu.....

Díky za radu, to mne ani nenapadlo jim potom vzít zlato, určitě to zkusím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^ myslim ze po updatu uz to nejde, ne?

jinak kdyz vsichni pisete jaky jste level, tak ja jsem vcera udelal lvl 51, one handed 100, heavy arm 82, smith 100 a zbytek nevim, kouzla pouzivam okrajove, spise jen leceni a podpurnou magii...v druhe ruce legendary elwen sword s 82 dmg + 20 fire dmg (myslim), pro rychlejsi levelovani se prevlikam do lehkeho brneni a davam si stit, zastrilim s lukem a tak...pak to nabiha rychle:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejak daedricka zbran predpokladam pak samozrejme jeste zalezi na enchatmentu......

Coz me privadi na dotaz taham sebou ghostblade ktery ma sice nizsi damage ale zase ignoruje veskere brneni jak funguje ten system, jestli se to vubec na nejake nepratele vyplati v druhe ruce mam zatim skyforge steel sword na legendary coz je damage tak sedesat a tohle ma nekde mezi 20 a 30 ma cenu se s tim tahat, co myslite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se přiznam, že u zbraní z 99% koukam pouze na base dmg...a třeba u jednoruček až pak najdeš ten mnou zmiňovaný mace of molag bal, tak právě na palcáty je perk na ingnore armor. Přijde mi, že na mým lvl 39, full legendary deadric set, už těžko potkávám výzvu. Takže si se zbraněma hraju spíš na efekt, miluju střelbu lukem, akorát se mi nedaří najít nikde daedric arrows...zajímalo by mě, zda vůbec ve hře jsou, musím kouknout na UESP :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Solitude je fletcher, ale tam jsem je v nabídce ještě neviděl...možná jsou zřídka k sehnání...Jinak já bych taky samozřejmě meč, ale bohužel žádný, co jsem zatím měl možnost mít, není lepší než zmiňovaný palcát. Mám Dawnbreaker, který je super proti nemrtvým (hrobky plný draugrů už mě nemůžou vyděsit) ale prostě ten pocit někomu doslova urazit hlavu a navíc hned ještě vysát duši tim krásnym palcátem je prostě epic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdoví...i když představa, že by daedrický šípy konzumovaly při výrobě Daedra Heart, mě fakt děsí. Už takhle jsem se fakt bál, že jich nebudu mít dost, protože jsem věděl jen o jednom vendorovi, co je prodává, a ten se mnou, patrně kvůli bugu, odmítal mluvit (jde o bosmera v mágovské akademii, UESP říká, že pokud jste s ním neobchodovali předtím, než jste se stali arcimágem, nebude s vámi poté obchodovat vůbec. Otázka je, zda je to bug, nebo záměr). Naštěstí je prodává i Babette (btw jedna z nejoriginálnějších postav) a v questu pro Azuru a hlavně pro Mehruna Dagona se objeví pár Dremor na vykostění a vysrdcení :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam lvl 52 a daedric arrows sem potkal zatim dohromady tak 60, předtim sem je vystřílel, ted jedu jen ebony.

Jinak k těm penězům - stačí brát všechno co má hodnotu a šmelit to s kymkoliv, já už ted ale sbírám jen šípy, zlato, drahý "nápoje" a ingoty a ore, nebaví mě to prodávat když s penězma stejně nemam co dělat.

Jakej je váš nejoblíbenější shout ? Fus ro dah¨je samozřejmě klasika :D, ty 3 slova unrelenting force už jsou fakt silná výhoda oproti všem, ještě se mi líbí slow time taky mam 3 slova, výborný na draky - necháte přistát, spomalíte čas, a sekáte co to de, já je většinou zabiju dřív než to zkončí. Taky sem zjistil že každej drak je trochu jinak odolnej.

a oblíbená taktika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu