Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

I když zase se přiznám, že jsem na tohle hroznej fucker, protože v podstatě ani nesleduju, jakýma šípama to zrovna solim, takže i když se mi tam připletou nějaký trapný forsworn nebo falmer, jedu to jako s ebony nebo elven :D

No ja se priznam ze otazku jak menit sipy jsem zacal resit asi az po 30 odehranych hodinach :D

Ja a ted me tak napada, pri jakem speechy prodate zbozi za jeho skutenou hodnotu? Je to pri stovce? Nebo Pristovce to prodavate i draz?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Je to trapas, ale já ty shouty skoro nepoužil zatim :D než si vpomenu, že něco takovýho mam, už je mrtvolno :D Ale vim že jsem použil třeba ten Ice form a ten je dobrej, i firebreath je cool...jenom prostě holt dycky vykydlim palcátem nebo lukem a pak už neni na co řvát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já ty shouty taky nepoužíval, ale mam předvolenej unrelenting force protože to použiju na nějakýho trolla nebo tak radši než se s nim fightit, prostě ho seřvu že letí ze skály a nemusim se o to starat, nebo když nemam čas (malokdy :D) se s nima ♥♥♥♥, tak je timhle odhodim... nebo zrovna na dragon priesty a Dragonlordy je to fajn, 2-3 dragonlordi na čelní střet nejsou fajn, dragon priest se nedá dobře sekat když mi ulítává a pere do mě shocky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, shouty teda taky nepoužívám.. vůbec... jen když se mi chce si odhodit nějaký zvíře jako holuba a pak ho odsnipit :D. Pak vlastně ještě ten první, co vás naučí Greybeards... Takovej ten "flash" tak tím skáču přes překážky etc... vim, že mě něco lákalo, ale pak mě zklamalo :). na stealth akci se to prostě nehodí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak co jsem jeste chtel rict k tem mecum, nic se nevyrovna first person poprave kdy s dvema meci nekomu seknete hlavu poanakinsku :)

No nevím, úder pažbou obouruční sekyry do břicha a následné stětí hlavy je také pěkný zážitek ;)

EDIT: CKulich, máme stejnou helmu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je obyč wooden mask ne? já sem svýho hera dávat ani nebudu :D to by byl trapas, vypadám jak myšmaš, bohůžel kvůli bonusům to tak musí být dokud nebude enschant na 100 :) potom si ty věci očaruju sám :)

A bude to komplet glass, protože to vpyadá úchvatně a je to light armor :love:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je obyč wooden mask ne? já sem svýho hera dávat ani nebudu :D to by byl trapas, vypadám jak myšmaš, bohůžel kvůli bonusům to tak musí být dokud nebude enschant na 100 :) potom si ty věci očaruju sám :)

NN, je to nějaká potvora odolná vůči poškození ohněm, shocky a mrazem. Večer se mrknu na její jméno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě trošku mrzí, že prostě Daedric armor je lepší než Dragon Armor...sakra tak celá hra je o tom, že hrdina je Dovahkiin a pak stejně jako v oblivionu lítám v daedric (ale fakt je, že vypadá fakt badass, zvlášť v kombinaci se Shadowmere) a ani nemam chuť si tu dračí zbroj kovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene, je to Volsung jak sem našel http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Volsung , neni teda zlatá moc no, to sem si nadběh :D ... jinak celkem mě štve že je tak nějak málo lidí všude, skyrim sice neni buhvi jak bezpecny a skvělý místo k bydlení, ale víc lidí ikdyz třeba jen takovejch co sou k ničemu by neuškodilo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No lidi na dabovani nebylo uplne malo ale pri takovem rozsahu jech nikdy nebude dost :) Respektive bethesda soustredi usili jinym smerem :) Spis repetitbvni hlasky me stvou, s tim holt taky nic neudelaj, kdyz ale kazdej druhej vojak ve skyrimu prijde s "then i took an arrow in the knee" zni to fakt blbe.....

Spis by me zajimalo, kam v tamrielu se presuneme :) Ja bych se rad podival asi do Hammerfellu, takovy pouste a skalisty udoli, to by bylo fajne.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu