Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Osobně ani Tamriel neznám, The Elder Scrolls mi něco začaly říkat až u Skyrim Traileru... Vůbec nevim co je a není v Tamrielu, jen že Redguardi jsou z Hammerfellu, Khajiitové z jungle, argoniani z bažin nordi skyrim a to je tak vše jo a temný elfi z Morrowindu. nic víc o hře nevím. Myslim, že někdo mluvil zrovna o tý jungli Khajiitů k dalšímu dílu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ono to bylo tak, že první díl se odehrával po celém Tamrielu. Daggerfall je město v High Rocku, sídlu Bretonů, a hra se odehrávala tam a v Hammerfellu. Třetí díl se odehrával ve Vvanderfelu, části Morrowindu, prakticky velikém ostrovu. Oblivion je Cyrodiil a Skyrim je jasný :D Nicméně zajímavá by mohla být například Black Marsh, nebo klidně tajemné Summerset Isle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak říkám, ta Black Marsh nebo Elsweyr by nebyly špatné, takové Elder Scrolls Far Cry :P A vůbec, ono by nebylo špatné se chronologicky přesunout zpět a zažít nějaké zásadní historické události...třeba období Tibera Septima a sjednocení impéria...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hrál jedině za Elfy Baví mě kouzlit a do toho řezat někoho mečem s těžkou zbrojí, Nebo bych prozkoumal Thalmor na ty jsem narazil až ve Skyrimu a přišli mi docela záhadní ale nemám je rád :D

PS: Hrál tu někdo Datadisk k Oblivionu Shivering Isles? Já říkam pecka akorát jsem měl chybu u strážných jinak se jim opravdu povedl ale nedohrál jsem ho vyhořel mi pc a už jsem to nechtěl celé znovu instalovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem ho hrál, jak říkáš, je to pecka, skvělý dodatek k oblivionu. Tak jsem si pak hned koupil GOTY edici na PS3, kde je původní hra, datadisk Knights of the Nine a zmiňované Shivering Isles. Mají úplně jinou atmosféru než původní Oblivion a přidávají horu obsahu navíc. Takhle se dělají datadisky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si moc přál, aby Bethesda upustila od stylu, který nastavila Falloutem 3 a pokračovala v něm s New Vegas, tedy aby nám podstrčila tříhodinový datadisk za tři stovky a více. To jim radši dám šest kil, ale očávám něco, jako byla Sheogorathova říše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u Falloutu se provadeji jine praktiky nez u TESu (me osobne to nevadi pac si u Falloutu pak poridim GOTY/ULtimate edici ;)), myslim ze se Bethesda i vyjadrila v tom smyslu, ze bude praktikovat strategii jako u Oblivionu, tedy min plnohodnotnejsich datadisku.....snad neprijdou s dalsim brnenim pro kone :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně by se líbilo, kdyby třeba pomocí Elder Scrollu jsme se zas mohli podívat do minulosti a třeba do událostí kolem Ysgramora a jeho 500 válečníků...nebo prostě do tý doby, kdy Skyrimu vládli draci. Jinak nevim, jak by ten datadisk chtěli pojmout, protože ono přeci jen vedlejších dějovej je tam už tak kotel a nevim, zda by tam jakákoli další prostě nezapadla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu