Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A na to si prisel jak? Ve hre je celkem 251 perku a za kazdy level az 81 dostvas moznst si jeden otevrit, takze dohromady muzes odemknout 81 perku z 251!

Jo mas pravdu nekde se pise 50 a nekde 80, ja se pres 50 nedostal ale co sem cetl na netu tak psali ze 50 ale to byl asi nakej fake.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc to zakonite nemuze jit stejne? vzdyt to neni zadny velky peak ve hre...proste dostanes trofej a jedes dal, to by byla docela blbost, kdyby tim takhle hru podelali...co by na to rekli hraci na PC, kteri za level 50 nedostanou nic? :) nemuzete to vsechno tak hrotit

btw co to je za perk, ktery ingonruje nepratelovo brneni? nejak ho nemuzu najit O_o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc to zakonite nemuze jit stejne? vzdyt to neni zadny velky peak ve hre...proste dostanes trofej a jedes dal, to by byla docela blbost, kdyby tim takhle hru podelali...co by na to rekli hraci na PC, kteri za level 50 nedostanou nic? :) nemuzete to vsechno tak hrotit

btw co to je za perk, ktery ingonruje nepratelovo brneni? nejak ho nemuzu najit O_o

Tak zakonite na cim vyssim levlu ses, tim dele ti trva dalsi level dosahnout.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám odehráno cca 30 hodin hracího času, hraji původní (nepatchovanou) verzi na PSku a zatím jsem neměl jediný bug. Lagy jsem zažil jen párkrát, a to hned při přechodu ze skyrimu do města. Ale nebylo to nic hrozného a po dvou třech vteřinách to skončilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam svou trosku do mlyna...nahrano mam cca 100 hodin a laguje uz to fakt dost...kdyz vlezu do mesta, tak mi ani par vterin pockat nepomuze, seka se to uz fakt hodne, tak natvrdo vypnu ps3 a zase zapnu...to docela pomaha...doufam ze to v tom slibenem lednovem patchi opravi

btw co byste chteli za DLC? vsude na netu ctu, ze by to melo mohlo byt masivni...treba cely novy svet? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze to jeste porad nevydali a plati ta druha moznost ze to ma teprve prijit? Me tohle prijde fakt jako ostuda, pochopim hroimadu bugu, ale takovy zasadni problem, pri kterem se stava hra temer "nehratelna" to uz je fakt moc..... A to navic tvrdili, ze to mozna asi ani opravit nepujde kvuli technickym parametrum PS3 tak jsem zvedavej jak si s tim poradej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu