Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já sem si po zkušenostech z Falloutem počkal na patche než sem si Skyrim koupil a udělal sem dobře. Mam teda nahráno jen asi 35h ale zatím sebemenší lag nebo zamrznutí konzole. Uvidim jak to bude vypadat s rostoucim savem, nicméně zatim to vypadá slibně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawnguard pro Skyrim vyjde už tento měsíc + gameplay záběry

Bethesda nedávno oznámila první datadisk pro svoji mega úspěšnou RPG hru The Elder Scrolls V: Skyrim, který se bude jmenovat Dawnguard. Termín vydání byl stanoven na léto, ale jak se nyní ukázalo během E3, od vydání nás dělí jen necelé tři týdny. Dawnguard by totiž měl vyjít už 26. června na Xbox Live Marketplace. Xbox 360 hráči se dočkají menší časové exkluzivity, protože až o 30 dní později doputuje datadisk i k hráčům na Playstation 3 a PC. V novince se můžete podívat i na první gameplay záběry, které pocházejí z E3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Zacal jsem zase po delsi dobe hrat Skyrim a na netu jsem si nasel, ze wxistuje zpusob jak duplikovat sipy (chtel jsem si namnozit daedric arrows) a to tak, ze pujdete na strelnici do Solitude a podstrcite tam trenujucim vojakum sve sipy a vezmete jim ty jejich, ovsem kdyz prijdu do solitude ke strelcum, tak nevidim v jejich inventary ani sipy ani luk, tak si tak rikam jestli to neni tim novym 1.6kovym patchem, nebo delam eco spatne, nevite nekdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Podle me patch 1.6 na PS3 jeste neni(rozhodne nejde bojovat z kone), ale u tech strelcu skutecne to funguje, staci jim dat 1 deadric arrow a strili je porad, ale podle me je to moc zdlouhave anudne (: . Ja sipy mnozim obdobne, staci dat jeden sip followerovy a pak je taky strili porad. Pouzivam na to Aelu z companionu.(clovek pak nikde nemuzi cekat az zacnou strilet, staci je postupne sbirat z mrtvol.

Nevite nekdo jestli jde Paarthurnax zabit i pokud ho clovek necha nazivu do konce main questu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
To má být nějaká provokace? Mluvit o DLC v PS3 sekci můžer dost lidí docela naštvat.

Rozhodne to tak nebylo zamysleno, jen jsem nenasel tema v xbpx sekci, navic tahle je aktivnejsi. Koho jsem tim urazil a nasral, tomu se omlouvam, a doufam ze i na ps3 to casem dorazi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fajn, ale nemá to moc smysl pro ty co hru už dohráli, narozdíl od Dawnguardu. Ale aspoň motivaci dát si další hru za jinou postavu.

Taky doufám že se DLC dočkáme, alespoň třeba v podobě GOTY edice. Mě je to zatim celkem jedno, odehrán mam jenom zlomek hry a dodatečnej obsah zatim nepotřebuju, nicméně jako lučištníkovi by mi třeba kuše docela bodly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu