Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Někdi by to mohl pochopit jako spiler, tak pozor:

já jsem na tom tak, že jedinná frakce, za kterou nemám vše hotový (mimo stormcloaků a těch druhých lojzů) jsou Companions a tam mi chybí už jen pár Q. jinak jsem leader všeho, všech guild, všechny takový ty větší q hotový. lehký brnení, luk, lockpick, steal, alchymii, očarování, kovářství, jednoručky, blok, těžký brnení, přesvědčování, pár kouzel mám vše prostě na 100%. ale ještě jsem třeba nebyl v hlavním Q u Alduinovy Zdi :D. Zabil jsem císaře, na to jsem nejvíc hrdej, i když jsem ho chtěl strašně ušetřit a celkově mi role bratrstva vůbec neseděla, ale to bylo jednoduchý, horší bylo zabít tu jeho neteř na svatbě :D. odehráno 78h. jakmile se stanu vlkodlakem a budu jím moct být nepřetržitě, dojedu i kampaň a pak sbohem do propadlišť, už bude hrát jen přítelkyně. mam level 62. na nejtěžší úroveň je to pro mě rejpání v nose. rozhodl jsem se nosit jen skleněný všechno :D líbí se mi to i na tom khajiitovi :D. hlavně je to light :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Tak mě Skyrim nadchl natolik, že sem vlez na půdu a po několika hodinách vyhrabal Morrowind kterej sem kdysi od někoho snad dostal a životě ho nedal do mechaniky. Dneska sem to pustil, až sem byl překvapenej jak sou herní mechanismy na deset let starou hru podobný, chvíli to teda potrvá než se v tom aklimatizuju ale už teď mě to baví. Mrzí že sem si to nezahrál už před lety, ale já nikdy na fantasy moc nebyl.

Mimochodem ten soundtrack je nádhernej, kam se hrabe Fus Ro Dah :)

http://www.youtube.com/watch?v=LdZyKLi55V0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, to je jeden z důvodů, proč někteří lidé tvrdí, že Skyrim není zase taková pecka, jak se říká. Podle nich je největší změna jen v grafice, zbytek je víceméně pořád to samé. Jestli to tak je, nebo ne, můžeš posoudit sám.

Mimochodem, zkus ještě aspoň předchozí díl, Daggerfall, to je díl s jasně nejrosáhlejším světem. Ostatní díly se na něj ani nehrabou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na Morrowind jsem slysel mnohem vetsi chvalu nez na skyrim a casto jsem cetl ze je to vskutku to nejlepsi co serie nabidla. Me taky mrzi ze jsem to nehral v te dobe, ted uz bych na to asi chut nemel, uz ted mam rozehranu spoustu titulu.

Kazdopadne me se mnoheme vic libi ta skyrim aranz toho theme nez morrowindovska, ikdyz ta je taky nadherna, celkove me ale zaujal skyrim prave svou inspiraci severskou mytlogii.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já morrowind hral u kámoše pár let zpět, no abych to řekl tak, většina starších her mi přijde o dost kvalitnější než to co se dělá ted kdybych to tak mohl říct, ale Skyrim mě bavil z celé série nejvíc, příběh, hratelnost to vše prostě perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
ale je to oficiální mod od Bethesdy, byl dostupný jenom omezeně a měl ukázat jak by hra vypadala, kdyby se úplně vykašlali na optimalizaci a zaměřili se na grafiku

Ale houbeles, jsou to fanouškovské mody namixovné dohromady tímhle člověkem http://www.asot.es/2001/09/skyrim-mods.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu