Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Elder Scrolls V: Skyrim


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 484
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

klikneš vedle někam do volna na mapě a ono ti to nabídne

desmond : až se dostanu k PC tak to ještě jednou vyzkoušim, ale právě mi to nešlo, byly to dvě Glass Dagger nebo 2 daedric sword

¨Myslim ze na to aby si mohl drzet jakoukoliv zbran nepotrebujes zadny perk....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo aha, já sem zvyklej klikat jen levym že to převolim do druhý ručky ... no tak to pak ozkoušim :) díky

Hrajete radši se zbraněma nebo za kouzelníky ? :D já poslední dobou běhám s tim nightingale armor ale helmu mam nějakou supr masku železnou, nosim daedric sword s vampire enchantem, tim absorbuju 25 hp za hit, moc se nevybíjí, mam ho od Ulfrica , v druhý mam fast healing a kosí se mi to dobře, silný oponenty většinou seřvi Unrelenting force ( už mam 3 slova takžel odletěj) , na draky dávám Slow time (taky 3 slova) . Vůbec nemam rád obojručný zbraně, protože jsou nesmyslně nevýhodný, jsou jen silnější ale to nestačí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja 20% utok lukem s kapi a 30% mam na prstynku, krasa 30x dmg na dyce + 50 noseni a + 15 plizeni na na nahrdelniku a 35 na botach uber + mam 600 slotu v inventari, pricemz lehky brneni u me nic nevazi. a maxuju jen luk a jednoruční na kill dýkou, kohokoliv zezadu a over

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasně, říkám tomu sloty, na nosnost sere pes. byl jsem zmaten, jedinný, co u mě něco váží je luk, kterej mám n azádech :D zbroj 0. takže mám v invu tak 130 nosnost vždy a vyrážím do ekšn. (poty jsou těžký, mám jich snad miliardu :blejt:, a zase svitky nemůžu prodat, bo prodám 2 a už nemaj prachy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neni ta trofej za to že doděláš hlavní questy pro tu gildu ? to skončí tim že seš vůdce a patříš k těm nightingales

no nemelo by to tak byt, pohle toho, co pisou tady:

uz ji nekdo mate?

Prepare for pointless quest performing in order to earn this trophy. You need to complete 5 Thieves Guild related tasks from Vex

(Burglary, Shill, Sweep, Heist) and Delvin (Numbers, Fishing, and Bedlam). Each one is entirely random but net you 500 gold per completion. Once you have completed 5 quests in each of the four cities (

Whiterun, Markarth, Solitude, and Windhelm), Delvin will notify you of a special quest that will give the Thieves Guild the foothold they need.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už ani nevim, kolik hodin mám propařeno, vim, jenom, že mě to pořád baví :D Akorát se zdráhám dokončit main quest, protože se znám, že pak mě ta hra pustí :D Tak jsem si teď dojel kampaň za Dark Brotherhood a začal jsem Thieves Guild. Hodlám se pokoušet o platinovku, co jsem tak projížděl ty trofeje, tak asi nejvíc HC pro mě bude přečíst těch 50 skill booků a nasbírat 100k zlatých.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zrovna Daedric Questy mě baví a těžký zrovna nejsou, už jich mám docela slušnou řádku za sebou, spíš mě štve, že odměny za ně (až na výjimky) nejsou až tak epic, no. Jinak samosebou knížky taky potkávám často, ale aby jich bylo 50...nevim nevim :D S těma penězma asi máte pravdu, jakmile si dojedu primární skilly, co chci, začnu se sneakem a ty prachy se pohrnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám zas o pár levlů víc, Bow, Sneak, Lockpick, Pickpocket na 100... teď maxuju enschant a dodělávám většinu q, který jsem nabral... peněz přehršle... kupuju domy a stávám se zemánkem všude, kde se dá. Nedávno jsem obdržel dopis s černou rukou a tam napsáno: My víme, tak teď jsem se doetl, že se musím vyspat v jakýkoliv posteli (to nedělám nikdy) a potom se probudim někde neznámo kde a přidám se k těm lojzíčkům z Dark Brotherhoodu, už mě zvali i na Winterholdskou Univerzitu (stačilo předvést jedno naučená kouzlo :D). Do teď jsem nakouzlil jen 2 kouzla. A to předváděcí a pak z jedný pasti nějaký mrazivý.

Knížky jsou v pohodě, skillbooky jsou jen od hodnoty 50 S a vejš. Stačí jen přečíst ani nebrat. Myslím, že víc jak 100 000 už jsem utratil za trenéry :). Furt si držím tak tu 20 u sebe a to jsem minule trénoval cca za 25 a koupil dům v Riftenu se vším všudy. Bohůžel už umím tolik enschantů, že už nemůžu nic rozkládat, takže prodávám.

Každopádně u Thief Guildy jsem se setkal s problémem: Po dokončení úkolu zabít mercera freye jsem odevzdal Oko Falmera... Ale... Ale zapomněl jsem z Mercerova domu vzít bistu Gray Foxe a teď, když ji chci prodat Delvinovi, aby se vyjímala na poličce už to nejde :). FAK IT! Někde jsem četl, že by to mělo jít přes příkazovej řádek, ale na to jebu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se svým válečníkem zatím na 18levelu, boj s obouručními mám na 75. Ale chci se podělit o pár (snad) zajímavých zážitků ve skyrimu.

Včera si jdu v klidu uložit pár věcí do truhly v mém domě ve Whiterunu, když na mě přímo ve městě zaútočil drak. Ale co se nestalo, seběhli se vojáci a začali do něj střílet šípy. Společně jsme ho zabili přesně před kovárnou. Při boji byli zabiti tři vojáci. Pak se ke kostře seběhli snad všichni obyvatelé Whiterunu a začali oslavovat :D

Také jsem se jen tak toulal a před troskami Labyrinthu (nebo tak nějak) jsem potkal ducha bezhlavého jezdce na koni. Šel jsem za ním, zkoušel s ním mluvit, ale neodpovídal. Tak jsem šel stále za ním a dovedl mne skrz jakousi jeskyni na prostranství, kde byla kompletní trpasličí zbroj + pár jakýchsi čarodějných holí. Pak zmizel. Na prostranství byla výstroj za cca 20.000 zlatých :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem se svým válečníkem zatím na 18levelu, boj s obouručními mám na 75. Ale chci se podělit o pár (snad) zajímavých zážitků ve skyrimu.

Včera si jdu v klidu uložit pár věcí do truhly v mém domě ve Whiterunu, když na mě přímo ve městě zaútočil drak. Ale co se nestalo, seběhli se vojáci a začali do něj střílet šípy. Společně jsme ho zabili přesně před kovárnou. Při boji byli zabiti tři vojáci. Pak se ke kostře seběhli snad všichni obyvatelé Whiterunu a začali oslavovat :D

Také jsem se jen tak toulal a před troskami Labyrinthu (nebo tak nějak) jsem potkal ducha bezhlavého jezdce na koni. Šel jsem za ním, zkoušel s ním mluvit, ale neodpovídal. Tak jsem šel stále za ním a dovedl mne skrz jakousi jeskyni na prostranství, kde byla kompletní trpasličí zbroj + pár jakýchsi čarodějných holí. Pak zmizel. Na prostranství byla výstroj za cca 20.000 zlatých :D

Bezhlavy jezdec co jsem cetl nikdy nereaguje.....

Jinak takhle to s drakem chodi vzdycky, kdo je pobliz ten se s nim bije, casto to dost pomuze a pokazde pak blizko mest lidi cumej a hlaskujou:)

Jinak, vsem tady koukam prijde lehke vydelavat prachy, me to taky skace celkem rychle ale vetsinou to utratim za smithing......

Jak se teda podle vas nejlepe vydelava (nepocitamli kradeni ;))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezhlavy jezdec co jsem cetl nikdy nereaguje.....

Jinak takhle to s drakem chodi vzdycky, kdo je pobliz ten se s nim bije, casto to dost pomuze a pokazde pak blizko mest lidi cumej a hlaskujou:)

Jinak, vsem tady koukam prijde lehke vydelavat prachy, me to taky skace celkem rychle ale vetsinou to utratim za smithing......

Jak se teda podle vas nejlepe vydelava (nepocitamli kradeni ;))

S vyděláváním zatím nemám moc zkušeností, ale třeba u companions (společníků) ve Whiterunu se dá snadno vydělat na zabíjení nestvůr (vlků a medvědů) v domech v různých vesnicích. Za jeden lov dostaneš 150 zlatých, sice nic moc ale pro mne je zabití vlka otázkou jednoho máchnutí obouruční sekyry :) A při použití rychlocestování to nezabere ani moc času.

A ještě jedna věc s tím drakem ve Whiterunu. Vždycky, když vejdu do města tak kostra jakoby "tančila brejdance", prostě pohyby jako při epileptickém záchvatu :D Ale za pár vteřin se kostra uklidní a už jen leží před kovárnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není fér! :( Když vy jste takový hajzlíci vy melee fichteři, vy potřebujete 20 ran k usekání Draugira a mně stačí jeden šíp do hlavy, přičemž se to leveluje stejně, pak se nemůžu divit, že na 46 lvlu mám teprv teď 100 na luku :D. 2. nejtěžší obtížnost.

Jo no, to oni dělaj, ale ještě lepší je, když na draka zařveš a vlítne před to nějakej ♥♥♥♥♥, to se pak moc neoslavuje, spíš zabíjí (u mě reload :D).

Na Labarianth se taky chystám, Dragon Priests :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu