Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

Mass Effect 3 VGA 2010 Trailer, novinky

Když bylo oznámeno, že Bioware na VGA ukáže svoji novou hru, nikdo nepochyboval, že se dočkáme oznámení třetího Mass Effectu. Bioware se nás sice snažilo trošinku zviklat, ale to se naštěstí díky EA a Sony nepodařilo. Trailer je celý renderovaný, přesto byste ho měli vidět, protože nabízí několik úchvatných scén a ta hudba, to je kapitola sama pro sebe. Trailer na Mass Effect 3 naleznete v novince. Mass Effect 3 vyjde na konci příštího roku pro Playstation 3, Xbox 360 a PC.

http://www.gametrailers.com/video/vga-10-mass-effect/708363

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Oznámení ME3 (ikdyz se s tim pocitalo po vsech tech proreknuti dopredu) me hodne potesilo, na hru se tesim a urcite ji koupim, jen se trosku bojim toho "bojovani" na zemi. Vsechny ty cizi planety a galaxie vzdycky meli sve neuvertielne kouzlo a atmosferu, takze se bojim trosku ztraty "identity" ty hry.

Ted sem si vsiml ze to je v PS3 sekci. To mi pijde trosku nevhodne. Pochopim ze multiplatformovky tu jsou a pak se nesmej zakladt u xboxu, ale Mass Effect byl vzdycky xboxacka hra a ikdyz 3 provdebodbne rovnou vyjde i na PS3, trosku me tohle jako xbox 360 hrace urazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oznámení ME3 (ikdyz se s tim pocitalo po vsech tech proreknuti dopredu) me hodne potesilo, na hru se tesim a urcite ji koupim, jen se trosku bojim toho "bojovani" na zemi. Vsechny ty cizi planety a galaxie vzdycky meli sve neuvertielne kouzlo a atmosferu, takze se bojim trosku ztraty "identity" ty hry.

Ted sem si vsiml ze to je v PS3 sekci. To mi pijde trosku nevhodne. Pochopim ze multiplatformovky tu jsou a pak se nesmej zakladt u xboxu, ale Mass Effect byl vzdycky xboxacka hra a ikdyz 3 provdebodbne rovnou vyjde i na PS3, trosku me tohle jako xbox 360 hrace urazi :)

Mass effect 2 vyjde taky na PS3 a ve vylepšeném enginu než na Xboxu takže už je to multiplatformovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mass effect 2 vyjde taky na PS3 a ve vylepšeném enginu než na Xboxu takže už je to multiplatformovka

To vim a taky jsem to tak napsal (ikdyz to ze bude hra hezci, tomu bych moc neveril), ale uz jen z ucty k te herni znacce a jeji exkluzivni historii na xboxu,bych to tema umistil prioritne do xbox sekce. Ted se tam ani to tema nebude moc zalozit, protoze to bude zzase "to tema uz je tu zalozene v ps3 sekci". Predstavte si kdyby oznamili, ze vyjde uncharted 3 i na xbox a nikdo by to soupl do ps3 sekce. Nerikejte mi ze by vas to nevytocilo. Nechce vypadat jako nejaky strasny fanda xboxu ktery posila ps3jkare do prdele (sam mam ps3), ale tohle mi proste vadi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vim a taky jsem to tak napsal (ikdyz to ze bude hra hezci, tomu bych moc neveril), ale uz jen z ucty k te herni znacce a jeji exkluzivni historii na xboxu,bych to tema umistil prioritne do xbox sekce. Ted se tam ani to tema nebude moc zalozit, protoze to bude zzase "to tema uz je tu zalozene v ps3 sekci". Predstavte si kdyby oznamili, ze vyjde uncharted 3 i na xbox a nikdo by to soupl do ps3 sekce. Nerikejte mi ze by vas to nevytocilo. Nechce vypadat jako nejaky strasny fanda xboxu ktery posila ps3jkare do prdele (sam mam ps3), ale tohle mi proste vadi :)

Nic jako multiplatformní pravidlo pro hry zde už dááávno neplatí, takže téma se hrou může být ve všech sekcích pro platformy, na které vyjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom o bojování na zemi to nebude, s největší pravděpodobností to bude na stejném základu jako dvojka, tedy že celou hru budete shromažďovat tým (tady spíš shromažďovat spojence) a potom, jako ve dvojce, přijde finální mise, tady tedy obrana země.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Kuki: Taky jsem četl, úžasná zpráva. Údajně hra vypadá lépe v cutscénách na PS3 jak na Xboxu. Osobně by mi stačilo, kdyby to vypadalo tak dobře jako na Xku. Ale docela se o to bojím. Nebo jsem jenom já komu je divný, že je měsíc před vidáním a ještě jsme ze hry prakticky nic neviděli. Ano hra už vyšla dávno a bude to jenom port, ale stejně chtěl bych vidět jak to bude vypadat na vlastní oči a nějaký gameplay trailer už by vyhodit mohli. Každopádně zatím pro mě jednoznačná zelená pro koupi, jen bych chtěl vidět jak to na naší mašince běhá : /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přiznám se, že nějak extra češtiny ve hrách nevyžaduji. Ano je to rozhodně plus a pohodlí, ale nevěřím, že by se to sony vyplatilo překládat. Nejlepší by bylo to řešit pomocí DLC. Chceš CZ titulky, ok zaplať si za ně a nemuselo by to zdržovat vydání hry samotné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu