Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pozor pisu spoilery! V tomto spoilu najdete konce me3! Nectete to pokud si nechcete zkazit hrani!

Co vim, tak jsou 3 konce. Jeden je zabiti reaperu, druhy je jejich ovladnuti a treti bohuzel nevim, je to neco mezi obema. Kazdopadne, pri vsech Shepard zemre a jsou znicene Mass Relays

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ale bylo to demo plna verze je na tom jinak :) a su nasrany taky ze je mrtva kralovna rachni :( coz podle artbooku je hlavni rozhodnuti z ME1 ktere se promitne v ME3

edit: asi jsu divnej ale ja fakt zadnej pokles framerate nevidim

kluci a děvčata :) nevim proč ale tak jsem se dival na youtube na unboxing ps3 CE edice no nevim jak vi ale mne dosla uplne jina jak maji na youtube, jako obsahem stejna ale ta krapicka je peknejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S frameratem problémy nemam, stejně jako nikdo jinej koho sem se ptal. V cutscénách to občas klesne ale rozhodně ne pod 25FPS. Viděl bych to že je to stejná poplašná zpráva jako to že se "musí" hrát MP nebo že na X360 nejdou importovat savy - má s tim problém jen minorita hráčů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celkem mne nasral import charakteru a rozdeleni bodu, mi to dalo i 4 tier bez moznosti vyberu :(

btw hrabe vam taky mechanika pri cutscenach?

Nekde psali ze dlc je na disku no kdyby bylo na disku proc se pak stahuje z psn 600 MB soubor? :)

jinak deepe strasne se ti divim ze se muzes hadat s lykanem na konzolistovi, je to ♥♥♥♥♥ nejvetsiho formatu ikdyž ma v některych pripadech pravdu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já to včera hrál 8 hodin nonstop a nehorázně mě to baví, jsem rád, že se vrátila i adventurní část, kde se prakticky nestřílí, ale jen kecá a kecá, to mi v akčně pojaté dvojce chybělo, navíc se mi líbí odkaz na knižní Grissomskou akademii pro biotiky, to mi udělalo ohromnou radost :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu