Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

Takze nic :)

Tohle je celkem zajimava zprava :) http://www.thatvideogameblog.com/2012/03/15/future-mass-effect-games-will-take-place-before-or-during-mass-effect-3/

Kdyby znamenala neco jako presn ve star wars k OR, treba predchozi cyklus, ikdyz zase bez lidi? No nevim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Problém Mass Effect univerza, narozdíl třeba od Star Wars, je v tom že ten příběh základní trilogie je tak "velkej" a epickej, že cokoliv dalšího bude vypadat jako slabota.

Jako další hru bych uvítal open world na Citadele nebo Illiu, takový galaktický GTA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Šikovní jsou ale v ME3 dost věcí odflákli, jmenovitě hlavně character developing některých postav. V tomhle se mi líbila jednička a dvojka - dohromady tam téměř o "nic" nešlo, ale rozvoj charakterů squadmatů byl perfektní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, téměř na minutu přesně 50 hodin a dohráno. Co se týče toho konce no... upřímně si ani nedovedu představit jak by mohl bejt lepší. Rozhodně sem se svym koncem 100% spokojenej (téměř 7000 effective military strenght - předpokládám že sem měl ten "nejlepší" možný ending).

Ještě teď se mi klepou ruce. Du si to dát za Renegade FemShep :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty jsi se asi hodne kochal v ME2, tos skenoval kazdou planetu?

Ano, a čet si info o planetách, codex a po každý misi se všema kecal. A v ME3 prakticky to samý.

Příběhová linka je ve trojce delší, ale ME2 má víc (a delší) N7 mise, sidequesty atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak ti to mohlo vyjít na 50 hodin. Já jsem to dohrál na úplné maximum za necelých 30 hodin (bez MP). A to jsem udělal úplně všechno, projížděl jsem i ty zprávy od Shadow Brokera a tisíc krát jsem ztrácel čas tím, že jsem pořád chodil po Normandii a Citadeli kontrolovat, jestli někdo náhodou neříká něco nového. Obtížnost též Normal.

S koncem jsem zklamaný jako i většina lidí. Věnoval jsem se celé sérii asi přes 200 hodin vcelku, když k tomu započteme i všechny hodiny, které jsem strávil čtením různých článku na masseffect.wikia.com a různých oficiálních komiksů. Všechna rozhodnutí z ME1 a ME2 se sice odehrávala v ME3, ale pouze v průběhu hry - ne na endingu. Ani rozhodnutí v ME3 se nepodílely na endingu! Tohle mě nasralo nejvíc ze všeho! Chtěl jsem vidět, jak všechny ty strany, které jsem v průběhu hry přemlouval, aby Zemi pomohli, bojovali s Reapery! Chtěl jsem vidět v akci svůj tým!

Absolutně žádný dopad na konec. Doufám, že ta teorie s idoctrinací je pravdivá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na spoilery hosi :) Uz tak je toho moc :)

Jinak Liara rulez ;) Rekl bych, ze to je nejvetsi "romance" cele serie, protoze jsem si to samozrejme neodpustil a kouknul na romanky v ME3 a ten s Liarou mi prisel "nejpropracovanejsi", ale mozna ze me mluvi slabost pro tuhle postavu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu