Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ne na youtube ale stalo se mi to ve hre, citadelou jsem si zavrel q v akademii, desi myslis ze cerberus chce v grimsom akademi vyvrazdit vsechny? to by bylo nelogicke :) raci naverbuje nejelepsi lidske biotiky :)

http://masseffect.wikia.com/wiki/Phantom je to uplne dole :)

No to je spis easter egg ;) Pochybuju, ze v tom obleku fakt lita Jack, to by byli jeji schopnosti trosku nedocene....navic Jack a pridat se k Cerberu? Good one:D

hele proč miranda nepovi shepardovi kde ma sidlo cerberus, když tam sama byla

Protoze se ji nezeptal? :)

No to me vubec nenapadlo, ale predpokladam, ze se stanice muze presouvat, ikdyz to by pak nemel IM tak krasny vyhled :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele proč miranda nepovi shepardovi kde ma sidlo cerberus, když tam sama byla

PLOTHOLE! :D

Protoze se ji nezeptal? :)

No to me vubec nenapadlo, ale predpokladam, ze se stanice muze presouvat, ikdyz to by pak nemel IM tak krasny vyhled :)

I kdyby se jí nezeptal tak proč dávala Kai Lengovi tracer aby zjistila kde HQ je.

Přesouvá se asi těžko, maximálně tak po orbitu tý hvězdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako sou dvě možný vysvětlení

a) se základna přesouvá a hvězda v TIMově kanceláři ve dvojce je jen hologram - nepravděpodobné

b) Miranda sice na základně byla, ale neznala její lokaci - velmi nepravděpodobné, je dost chytrá na to aby si to zjistila

Přikláněl bych se k tomu že je to plothole, přehlédnutí BioWare

EDIT: Heh to je ale náhodička, právě čtu Retribution a je to tu vysvětleno - "Illusive Man had only allowed six field operatives on the Cerberus space station, and that each time after one visited, the station was then relocated to an entirely different system."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: Heh to je ale náhodička, právě čtu Retribution a je to tu vysvětleno - "Illusive Man had only allowed six field operatives on the Cerberus space station, and that each time after one visited, the station was then relocated to an entirely different system."

OT: Nebylo by jednodušší tam ty lidi dopravit třeba omráčený? Né, že bych do toho chtěl Illusive Manovi nějak kecat... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je spis easter egg ;) Pochybuju, ze v tom obleku fakt lita Jack, to by byli jeji schopnosti trosku nedocene....navic Jack a pridat se k Cerberu? Good one:D

když se z legiona mohl stat příslušník cerberu proč ne z jack, navic to do pribehu zapada perfektne, nezachranis Jackav grimsom academy, cerberus ho zajme, pouzije na ni reaperskou technologii a je zni phantom

Jako sou dvě možný vysvětlení

a) se základna přesouvá a hvězda v TIMově kanceláři ve dvojce je jen hologram - nepravděpodobné

b) Miranda sice na základně byla, ale neznala její lokaci - velmi nepravděpodobné, je dost chytrá na to aby si to zjistila

Přikláněl bych se k tomu že je to plothole, přehlédnutí BioWare

EDIT: Heh to je ale náhodička, právě čtu Retribution a je to tu vysvětleno - "Illusive Man had only allowed six field operatives on the Cerberus space station, and that each time after one visited, the station was then relocated to an entirely different system."

to vysvetleni je takove ehm :) jako by napsali scenar hry jiz davno dopredu a vydavali knihy k tomu aby jim vse pasovalo :D, jinak kail lang byl se mi zda 3x u IM behem ME3 a to hvězda vypadala vždy stejně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se z legiona mohl stat příslušník cerberu proč ne z jack, navic to do pribehu zapada perfektne, nezachranis Jackav grimsom academy, cerberus ho zajme, pouzije na ni reaperskou technologii a je zni phantom

to vysvetleni je takove ehm :) jako by napsali scenar hry jiz davno dopredu a vydavali knihy k tomu aby jim vse pasovalo :D, jinak kail lang byl se mi zda 3x u IM behem ME3 a to hvězda vypadala vždy stejně

Nevim no, me to stejne spis prijde jak takovej easter egg (nekde jsem to mezi nemi i videl), nez ze by to mysleli vazne :) A i kdyby byla "zindoktrinovana" myslim si, ze by ji byla skoda na obycejneho Phantoma, s jejimi schopnostmy :) Proste to beru jako takovy vtip, nez nejak seriozne :)

Kai leng je asi hodne duveryhodny :) No proste se do toho BioWare moc zamotalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spoiler

Nějak mě sere když je někdo podle příběhu drsnej, ale přitom je to ubohej sráč, proč by měl být týpek s katanou (Kai Leng) vždycky nejdrsnější... Tedy potkal jsem ho ve hře zatim jen v tom duelu, když se najde ten Prothean becon. Měl drsný kecy, jenže jsem ho vždycky sundal během 3 vteřin a pak se běžel schovat k mamince (gunship) aby si rechargoval štít. O to víc mě nasralo že ten boj nejde vyhrát - přitom bych ho jako Vanguard rozmáz po zdi a na nic by se nezmoh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pořád by na sobě mohli mít třeba tracer, jako Kai Leng.

Pokud na sobě bude mít tracer, tak jim přesunutá základna nepomůže (jako u Kai Lenga)... spolehnout se na to, že ten, kdo sleduje signál traceru bude čekat s útokem do doby, než se základna přesune, je imho blbá ochrana :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dodatečná záplata... v Retribution (kterej vyšla v době kdy vycházel ME2) je to popsáno mnohem detailněji, to co sem sem postnul je jen shrnutí do jedný věty.

Mimochodem právě se mi podařilo dát Silver challenge ve dvou, navíc na úplně deb.ilním Firebase Ghost. Salarian Infiltrator rules.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu