Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já jsem se jenom ptal tak místo nárážek k urážkám by prosil odpověd

Nikdo tě tu neuráží, ale s člověkem pro kterýho existujou jen čtyři nemá smysl se bavit. Jestli ti vydrží 5-10 let tak to ti gratuluji, mě ale ne a proto si kupuju i jiné...

zaprvé ještě to nevyšlo a za druhe aby to nedopadlo jak u bf3

Nechápu co s tím má společného BF3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co s tím má společné bf3-vše velkej humbuk hra roku naprostá pecka a nakonec jediné co jse s toho stalo je velkej shit

Když má někdo přehnaná očekávání tak je většinou zklamán. A srovnávat BF3 s ME3 je opravdu zajímavé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když má někdo přehnaná očekávání tak je většinou zklamán. A srovnávat BF3 s ME3 je opravdu zajímavé.

hlavni problem je v tom, ze nikdy nehral mass effect a myslis si,ze proste si pustis treti dil a vse bude all right, toto neni battlefield (btw chapu,ze BF3 na ps3 je strasna sracka,

,ale to odbocuju od tematu), kde na pribehu az tolik nesejde.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen aby ste nebylo zklamání na store by měly bej všechna dema ke všem hrám co jsou na ps3 aby si člověk mohl napřed hru vyzkoušet

Hrál si Mass Effect? Zahraj si a budeš se stydět za to co jsi tady vyblil... Ale bohužel dvacet let ti asi nevydrží, herní doba je nějakých slabých 50-70 hodin.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál si Mass Effect? Zahraj si a budeš se stydět za to co jsi tady vyblil... Ale bohužel dvacet let ti asi nevydrží, herní doba je nějakých slabých 50-70 hodin.

taky mam pocit,ze to nikdy nehral a hrat demo u teto hry ztraci smysl, kdyz uz hrat treti dil tak uz final version

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale to říká každej fanoušek u své serie-například se najde pár pablbů-fanouškou moh- a přitom multák a hratelnost u singlu vypadá jak kačer po obrně

je mnoho serii co nemaji tak dulezity dej jako je CoD,BF,ale mass effect si na deji zaklada a kazdy nedostatek z minulych dilu, ti naproste zmeni svet, je videt,ze jsi to nikdy nehral a odmitam to dale komentovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom blbcovi může hra změnit svět proč by mi měla nějaká hra změnit svět hej soc proberte se místo co hrajete 10 hodin deně hry si zajděte na procházku ven pač máte haluze-boha jeho hra která ti změní švět ještě že jsi nenapsal život -ne kašlete na to a radši si ajděte práci:-))))boha jeho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenom blbcovi může hra změnit svět proč by mi měla nějaká hra změnit svět hej soc proberte se místo co hrajete 10 hodin deně hry si zajděte na procházku ven pač máte haluze-boha jeho hra která ti změní švět ještě že jsi nenapsal život -ne kašlete na to a radši si ajděte práci:-))))boha jeho

lol and super rofl, zmeni svet ve hre,ne v zivote vole:D mass effect jsi nikdy nehral

takze asi nejak takto,slysel jsem ze masturbace je skodliva a nechapu co na ni vidite, tak proc to sakra delate (v mych ocich tva prvni reakce na ME3)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi budu výjimka ale ale já mam radši dvojku než jedničku. Jedničku jsem dohrál jednou a nějak mi to stačilo, dvojku třikrát nebo čtyřikrát a pořád mam chuť dát si to ještě jednou. Přijde mi jako by měla dvojka mnohem lepší atmosféru, třeba jen na Omeze jsem to "prožíval" mnohem více než na Ilosu v jedničce. A DLC Lair of the Shadowbroker je pro mě herní orgasmus, pokud ne nejlepší, rozhodně jeden z nejlepších DLC/datáčů/přídavků co jsem kdy hrál.

Nevim no, kazdyho vkus, ja mel radsi jednicku, atmosfericky, hratelnoste, proste mi to celkove sedi vic.....dvojka byl dobra ale na me mozna "moc" akcni :D

Ovsem ted to chci pred vydanim ME3 zahrat cele znovu a velmi se tesim na Lair of Shadowbroker, protze jsem uz v ME1 "zvolil" liaru a ma k ni velke sympatie ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já si dovedu představit celkem dobře. Další Mass Effect nepochybně bude a pokud bude zasazenej do období po trojce (nebo třeba i po jedničce), to že existujou/neexistujou Rachni, žije/nežije někdo z Shepardovi bandy, existuje/neexistuje Citadela (kdo ví co ve trojce bude :D) bude docela důležitá informace. Ať už další ME bude FPS, RTS, MMO, závody nebo cokoliv jinýho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to prave obdivuju ze save z dvojky muzes pouzit i ve trojce, presto ze ti vsichni pomreli, museli si pak dat strasnou praci s novyma postavama, ostatne jsem zvedavy kolik bude me mit "companinu" jestli si po cele prezivsi sestave z dvojky pridaji novi prichozi, bude toho poradny ranec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu