Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 508
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No ja se jdu teprve vrhnout na vsechny ty recenze, alespon se dnes v praci nebudu nudit :)

Trosku me prekvapuje to mnozstvi osmicek na to kolik zatim vyslo recenzi, snad to bude uz jen stoupat, co jsem na metacriticu tak prolitl, nekde i kritizovali konec, ale byl to vynatek, takze tezko rict v jakem kontextu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak urcite, ale zazitky to budou asi stejne silne.....ale stejne co recenzent, to jiny nazor, tak to proste chodi, takze to je ve vysledku jedno....

No jsem zajimavy jak tezke bude zachranit galaxii....jestli to bude tak "tezke" jako uspesne zdolat zaverecnou misi v ME2 bez jedineho padleho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to vim, uz jsem to postoval do xbox sekce ;) No doufam ze jsem ukladal na disk, nevidim ani duvod, proc bych ukladal na cloud, kazdopadne ted uz bych s tim stejne nic neudelal, jakmile si dal prvni save na cloud, budes mit smulu....kdybych to nahodou blahove udelal asi se odstrelim :D Ale v bioware to snad brzo spravi, po treti se mi to uz hrat nechce, respektive ne, kdyz se mi bude doma valet ME3 :D

A kdyz jsme u tech problemu v recenzi na ign.com psali, ze zas meli obcas v ps3 verzi problem s propadavanim sheparda do okolniho prostredi, dky pomohl jen restart :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se stejne bude tykat jen par lidi podle me (verim ze vetsina lidi ME2 dohrala nez se tahle sluzba vubec nabizela) a doufam ze to BioWare co nejdriv vyresi...

Prý je problém i když si měnil xbox nebo použil nedefaultní xicht

To propadávání a zasekávání Sheparda se mi dělo i v ME2, hlavně v DLCčkách

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne toho jsem se bal!!! Stupidita. To ze mi do hry, ktera vzdycky byla o SP a ani jinak bych to nechtel, pridaji MP navic bych pochopil, kdyby to byl doplnek, ale nutit me to hrat, aby cela ta saga, ktere jsem venoval hodne casu skoncila dobre? Jdete doprdele Bioware :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s tím MP je spíš hlavně o tom, že né každý má skill na MP, podle mého to v nějakém následujícím patchi upraví, aby lidi nevřískali, ale upřímně ... stálo jim to za to, jen aby nalákaly hráče do MP? Říká se, že špatná reklama je taky reklama, ale za jakou cenu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted jsem četl recenzi na eurogamer a recenzent rika presny opak jak ten druhy ten na MP nadava a ten ho chvali jako dobry doplnek :) tak a vyber si

osobne se mi MP strasne libil a na gold obtiznost to ma ty pravy koule :D ono potkat 6 atlasu neni prdel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu