Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Na Forzu 4 se snad musí těšit každý fanoušek a nadšenec do závodních her, protože tohle bude pecka , už i Forza 3 byla super a stále mě osobně dokáže zabavit na dlouhou dobu.

To co očekávám od Forzy 4, tak je především propracovanější copkit a trošku zlepšená grafika a to, že porazí Grand turismo ! což je ovšem více než jasné už teď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud nebude demo otresne (v coz pochybuju) tak kupuju, to preview me presvedcilo, libi se mi novy system ziskavani aut, ale i treba to ze si hezky po topgearovsku budu moc zahrat kuzelky :) Jinak ty auta vypadaj vazne neuveritelne, jako skutecne, heozne se tesim na rezim autovisty, obvzlaste pak jeho spojeni s kinectem, celkove se dost tesim na vyuziti kinectu ve hre.....a clarkson je tam proste paradni......uz aby to bylo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to video vypadá opravdu nádherně, už se nemužu dočkat :) předobjednávat nebudu protože tomu nevěřím, ale origo kupuju na 100% (taky mi nic jinýho nezbyde, když nemám flash) :D, ale i tak bych koupil.

K tomu jak řídí, třeba to dělá schválně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vývojáři ze studia Turn 10 prozradili Eurogameru, co všechno najdete v demu Forza Motorsport 4, které vyjde na Xbox Live 3. října. Stěžovat na nedostatek obsahu by si nikdo neměl.

Vyzkoušíte si to samé, co se ukazovalo na E3 - tzn. Quick Race závod v Alpách s následujícími vozy: Kia cee'd, 1970 Mercury Cougar Eliminator, 2011 Subaru WRX STI a 2011 Ferrari 599 GTO.

Bonusem bude zabudování módu Rivals, který je odpovědí na Autolog z NFS. Umožní zápolení s přáteli, aniž by zrovna museli být online. "Jak jsme si všimli, tento herní režim je velmi chytlavý. Měl by hráče zabavit do doby, než se v půlce října objeví plná hra," řekl Eurogameru šéf tvůrců Dan Greenawalt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem právě předobjednal,ale líbila by se mi edice kde je třeba model auta .... Nevíte jestli třeba v zahraničí něco takovýho je? dík

O ničem nevím, také jsem pátral...

Jinak se už nemůžu dočkat, až mi přidje email, že si mám dojít vyzvednout svojí forzu 4 z předobjednávky... Sakra ať už je to tady, mezitím opráším Logitech drive FX :-)

Myslím, že GT se může jít zahrabat, tohle bude prostě BOMBA! Trailer je super, hlavně konečně trošku variabilnější prostředí včetně města a zasněžených Alp...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toho počasí je škoda, to mě fakt mrzí... Rally tratě nemusely být, ale měníci se jasno, zataženo, déšť, sněžení apod. by se mi fakt líbilo... Zapnuté stěrače dodají na autentičnosti, ale podle mě se nechtěli už piplat s fyzikou jízdy za mokra/sněhu, přeci jen si asi řekli, že to není rallye hra a dalsí propracovaná fyzika, na které si v rámci silniční jízdy zakládají, by je stála hodně času a peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je v pr.... me se gt5 absolutně nelíbilo,ale když sněžilo a sněhový vločky padali na čelní sklo a ty jsi pustil stěrače tak to nemělo chybu...Když tak strašně moc chtěj porazit gt tak proč na tohle kašlou to nechapu,škoda , ale stejně se na to moc těšim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu