Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

Forza Motorsport 4 VGA 2010 Trailer, novinky

Dobře, že studio Turn 10 pracuje na nějaké té nové hře, to nám bylo jasné už od minulého roku. Že to bude ale Forza Motorsport 4, to asi nečekal vůbec nikdo. Na nějaké ty přesné detaily si sice musíme ještě počkat, ale už z traileru je jasně vidět, že nás čekají nějaké ty velké novinky a jistě nebude chybět ani podpora pro Kinect. Více tedy v novince, kde naleznete samotný trailer. Forza Motorsport 4 vyjde na konci příštího roku exkluzivně pro Xbox 360.

http://www.gametrailers.com/video/vga-10-forza-motorsport/708346

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Doufám, že při tý příležitosti Mrkvosoft vydá i nějakej novej volant šitej Forze 4 přímo na míru, páč si nedokážu představit, jak bych máchal prázdnejma prackama před bednou..:D nicméně, už se těším až hrůůza...:D doufám jen, že zapracujou na proměnlivým počasí - třeba jízda na sněhu s pořádnou fyzikou by byla masakr..:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se už mrtě těším ale až za rok to výjde.možná to tu nepatří ale jen se zeptám.. forzu 3 hraju a super! nfs shift jsem neviděl ale prej realistické.. četl jsem prohlášení že shift 2 má být lepší než gt5 pro ps3,myslíte že shift 2 může být lepší než forza3 myslím tím že se bavíme o realičnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Doufám, že při tý příležitosti Mrkvosoft vydá i nějakej novej volant šitej Forze 4 přímo na míru, páč si nedokážu představit, jak bych máchal prázdnejma prackama před bednou..:D nicméně, už se těším až hrůůza...:D doufám jen, že zapracujou na proměnlivým počasí - třeba jízda na sněhu s pořádnou fyzikou by byla masakr..:P

Přesně to mi ve Forze 3 také chybělo... Měnící se počasí a více tratí "v přírodě" - déšt, krajinky kolem, sníh... A rally se mi zase hrát nechce :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych klidne uvital vice trati v prirode (resp. realnych)

a pocasi by mi klidno stacilo z PGR4, kde mi prijde skvely i ted (PGR me vseobecne ted hodne chytil, a prijde mi effektne o dost ve predu jak forza kokpity/grafika okoli/pocasi..) kde jizda ve snehu/desti (na jakekoliv trati ve hre! ne polo pocasi jako v gt5)

muzete odject uplne cokoliv.. a nurburnring na snehu je paradni :) rozhodne doporucuju, jediny kde mi trosku prijde ze pgr strada je poskozeni (max. se vyskli okno), a modely aut (z venku), protoze PGR je vcelku starsi... ale jak rikam bohate by mi stacilo vzit PGR4 (pocasi apod. trosicku vylepsit kokpity ( i kdyz tam jsou uz vcelku pekne :) - lepsi jak ve forze) a z forzy vzit fyziku,poskozeni, model aut a udelat takovydle mix. to by mi opravdu nevadilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

jo a dabing v podání Jeremyho Clarksona z Top Gearu:D...doufám, že když už maj licenci TG, tak at ji pořádně využijou...GT5 ji taky má, ale moc ji právě nevyužili bych řekl.

...už se nemůžu Forzy dočkat...uvítal bych proměny počasí a střídání den a noc...už se vidim, jak se řítím potmě na okruhu Le Mans!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu