Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

do kapsy je strkají vším...a konkurenci?GT není konkurence když je to na jiné konzoly...

onefoot.

no mě tam nárazníky zůstavají...a blatníky...

no právě koukneš jak si to zrušil a vrátíš...

Damage tam nikdy nebude to nedovolí licence,to se ví už od Forzy 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak jsem si to tu pročítal, a docela mě mrzí, že promněnlivost počasí nebude (nejspíš, ale třeba nás překvapí a nechávají si to jako jako eso...).

Dále debata o závodech v noci, závody v noci by mi ani tak nechyběli, pokud budu chtít závodit v noci tak si pustím SHIFT 2, které mi to nabízí.

Editor tratí? MG, co to je za nápad tahat tohle do Forzy? Forzu jezdíš na reálných tratích a nechtěl bych vidět jak bys překopal například Nürburgring :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to tu pročítal, a docela mě mrzí, že promněnlivost počasí nebude (nejspíš, ale třeba nás překvapí a nechávají si to jako jako eso...).

Dále debata o závodech v noci, závody v noci by mi ani tak nechyběli, pokud budu chtít závodit v noci tak si pustím SHIFT 2, které mi to nabízí.

Editor tratí? MG, co to je za nápad tahat tohle do Forzy? Forzu jezdíš na reálných tratích a nechtěl bych vidět jak bys překopal například Nürburgring :lol:

Nejsou to uplně reálné tratě....V Bernesse Alps videu to říkají.Že třeba ta v Alpách je z části reálná a z části vymyšlená a zbytek tratí je na tom podobně :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to si mi připomněl...chtělo by to měnit gumy/tankovat samozřejmně ne při krátkých závodech ale při nějakých 15+ minut :)

To by nebylo vůbec špatné, myslím že tohle by hodně přispělo k pocitu hraní :)

A k těm nočním závodům, proč by je tedy ukazovali v prvním traileru ?, kdyby to tam nakonec nedali...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu