Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

To by nebylo vůbec špatné, myslím že tohle by hodně přispělo k pocitu hraní :)

A k těm nočním závodům, proč by je tedy ukazovali v prvním traileru ?, kdyby to tam nakonec nedali...

Máš na mysli ten oznamovací,kde byla většina ukázek z reálu? ... jestli jo tak si myslim , že jen pro efekt toho samotnýho traileru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jaká je sance ze tohle pojede na lt+ nizsim nez tom novym ? myslim tim,jestli do bude dalsi hra xgd3,to by me celkem nastvalo protoze tohle je krasa jenom co sem videl to prvni video,tesim se na to snad vic nez na fifu :D a jeste jedna otazka co sem nepatri,ale f1 2011 co sem cetl mela jet na lt 1.9 ale po me to chce update tak by me zajimalo jaka je pravda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si myslíš že Microsoft , kterej stojí za celou problematiou XGD3 to nedá do svýho největšího trumfu? chtělo by to trochu přemýšlet...F1 je wave 13 takže 1,91 a poslední dash...

potřeba je LT+ 1,9 a výš...a nejnovější dash :)

A forza bude na 100% XGD3 na druhou stranu v tu dobu už bude 2.0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějaký xgd3 neřeším (ani nevím co to je :D ). flash stojí v Brně 600-800,- a limitku za 1299,- mám předobjednanou měsíc. 14. by měla být :)

Flash neřešíš? Tak to máš asi špatný obrázek v popisu, když tam máš že máš flash LT 1.1 :-D :-D :-D Flash v brně stojí 400 jako všude jinde :-)

Jo a ta Forza jestli bude XGD3, tak stejně i tak bude na 2 DVD? Někto tady psal v prvních stránkách že bude na 2 DVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Flash neřešíš? Tak to máš asi špatný obrázek v popisu, když tam máš že máš flash LT 1.1 :-D :-D :-D Flash v brně stojí 400 jako všude jinde :-)

Jo a ta Forza jestli bude XGD3, tak stejně i tak bude na 2 DVD? Někto tady psal v prvních stránkách že bude na 2 DVD.

na LT 1.1 si v dnešní době stejně nic nezahraju. Nefungujou na něm už hry s AP25 a novější vůbec. A neřeším to proto, protože Forzu mám předobjednanou... chápeš? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na LT 1.1 si v dnešní době stejně nic nezahraju. Nefungujou na něm už hry s AP25 a novější vůbec. A neřeším to proto, protože Forzu mám předobjednanou... chápeš? :)

Jo v klidu chlape :-) Mám taky LT 1.1 Kdybych měl love navíc, tak si objednám taky tu limitovanou edici z xzone. Musím počkat na LT 2.0 :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na LT 1.1 si v dnešní době stejně nic nezahraju. Nefungujou na něm už hry s AP25 a novější vůbec. A neřeším to proto, protože Forzu mám předobjednanou... chápeš? :)

Pak jen připomenu, že po spuštění Forzy přijdeš o flash zcela úplně (upgrade DB vede na změnu FW na stock)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pak jen připomenu, že po spuštění Forzy přijdeš o flash zcela úplně (upgrade DB vede na změnu FW na stock)...

já vím, tohle pro mě není zas tak úplně španělská vesnice :)

Jen dodám že hry s AP 25 na LT 1.1 jedou.Samozřejmě mimo XBL

na LT 1.1+ hry s AP 25 jedou, na LT 1.1 ne, což je můj příklad

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu