Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

No když jsem viděl grafiku GoW3, tak jsem byl velmi mile překvapen, co dokáže tahle konzole ze sebe ještě vytáhnout. Je vidět, že když se vývojáři snaží, jde to. Samozřejmě, že u exkluzivek je to jednodušší, protože je engine zcela šitý na míru Xku a myslím, že Forza 4 toho bude dalším příkladem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Tak nahrocena technologie jeste dobrou grafiku nedela.....i proto ze v epicu umej dopadl GoW 3 tak krasne jak dopadl.......a verim tomu, ze forza bude dalsim zarznym prikladem, ze xbox do stareho zeleza jeste rozhodne nepatri ;)

Možná si mě špatně pochopil.Jasné že nepatří do starého železa:-) Právě na to jak tu je xko už dlouho,dokazuje překrásnou grafiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu, současná PC nabízí mnohem vyšší výkon a pokud se jedná o port z nich, je tu problém... Vývojáři si těžují např. na to, že má Xko malou paměť na to, aby do ní nacpali textury, rozsáhlé algorytmy AI, kvalitní zvuk s hudbou atd. To mi také není zcela jasné, proč má XBOX 360 jen 512 MB RAM, když v roce 2004 jsem měl na PC i já 1024 MB a to jsem neměl na tu dobu žádné velké dělo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukal sem na zahraničním fóru a tam uploader psal, že to sám z flashky hraje, takže to fungovat bude.

Ale mě xbox flashku vzít nechce, takže musím pálit

Můžete sem někdo napsat, jak to vypálit? Zrušil sem dvě dvd-r Verbatim. pálil sem to jako datový disk přes imgburn. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsem to dat na flasku,a xko mi ji nakofigurovalo (7,5) Gb zmizelo a nemám místo na demo...takže z flashky to nepujde...a vyp.dvd mi ukazuje mixed media disc a nic s tim neudělam...palil jsem pres nero jako datový disc

mixed media disc? vsak tak to ma byt,demo si pak najdes v zalozce games v dashboardu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam nový dash. hraju přes net a stejně prd..

Mas to presne ve slozkach, jak to my byt ? At uz na DVD nebo na flashce.

Content/0000000000000000/TITLEID/00080000/file

zkoušel jsem to dat na flasku,a xko mi ji nakofigurovalo (7,5) Gb zmizelo a nemám místo na demo...takže z flashky to nepujde...a vyp.dvd mi ukazuje mixed media disc a nic s tim neudělam...palil jsem pres nero jako datový disc

Kdyz si nakonfigurujes flashku v xku, tak obsah musis nakopirovat pres program USB Xtaf gui, jinak nepujde. Mixed media disc ukazuje spravne, demo mas v zalozce games.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu