Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No doufám v to... celkově platí že pokud to nemáš na hdd a hraješ pouze z mechaniky tak může mít xko problém s dokreslováním a vyhlazováním,ale ještě nikdy jsem to neviděl takhle brutálně...zejtra uvidíme,sosnu to z live a dam vedet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těma hdmi kabelama je to těžké,já třeba kupoval hdmi v planeu elekto ten nejlevnější co mi doporučil kámoš 1,5 metrů za 200kč a vše je krásné.... byly tam hdmi i za 700 ale nevím v čem bych poznal rozdíl.. to kdysi kámoš objednal z netu hdmi a byl to nějaký starší model nebo co protože měl myslím černobílý obraz nebo co,vracel ho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE, onefootman: tak jsem to teď ještě hrál a ty zubatý hrany tam mám taky, ale tak snad nejde o to jak hra vypadá v menu nebo prostě když se někde podíváte na nějaký detail, ale o to jaký máte z té hry celkový dojem. Grafika je úžasná, to mi prostě nemůžete vymluvit, když jedu tak si těch zubatých hran nevšimnu a o to tu snad jde.

Když se vám hra nelíbí, tak si jí nekupujte, myslím si, že finálová verze bude vypadat úplně stejně jako tohle demo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE, onefootman: tak jsem to teď ještě hrál a ty zubatý hrany tam mám taky, ale tak snad nejde o to jak hra vypadá v menu nebo prostě když se někde podíváte na nějaký detail, ale o to jaký máte z té hry celkový dojem. Grafika je úžasná, to mi prostě nemůžete vymluvit, když jedu tak si těch zubatých hran nevšimnu a o to tu snad jde.

Když se vám hra nelíbí, tak si jí nekupujte, myslím si, že finálová verze bude vypadat úplně stejně jako tohle demo...

Děkuji Ti za velmi užitečnou radu na kterou bych zřejmě bez tebe nepřišel,ano pokud se mi hra nelíbí tak si ji nekoupim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Ti za velmi užitečnou radu na kterou bych zřejmě bez tebe nepřišel,ano pokud se mi hra nelíbí tak si ji nekoupim :)

Edit : kritizoval jsem pouze grafiku,jízdní model je skvělej a tuning aut určitě taky..počkám na final a uvidím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FeebeE, onefootman: tak jsem to teď ještě hrál a ty zubatý hrany tam mám taky, ale tak snad nejde o to jak hra vypadá v menu nebo prostě když se někde podíváte na nějaký detail, ale o to jaký máte z té hry celkový dojem. Grafika je úžasná, to mi prostě nemůžete vymluvit, když jedu tak si těch zubatých hran nevšimnu a o to tu snad jde.

Když se vám hra nelíbí, tak si jí nekupujte, myslím si, že finálová verze bude vypadat úplně stejně jako tohle demo...

z dema si o obsahu hry dojem neudělám. a sám ses mohl podívat na moje screeny a ta grafika je ošklivější, než ve trojce a to o dost, na to se nedá ani koukat, jak je to hnusný :D Pokud tohle je finální produkt, tak si trhnou ostudu... takže věřím tomu, že je to tím jak psal onefootman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z dema si o obsahu hry dojem neudělám. a sám ses mohl podívat na moje screeny a ta grafika je ošklivější, než ve trojce a to o dost, na to se nedá ani koukat, jak je to hnusný Pokud tohle je finální produkt, tak si trhnou ostudu... takže věřím tomu, že je to tím jak psal onefootman

Ale prosim tě... takový spekulace všem to de jinak než tobě kde je chyba? (řečnická otázka) Beztak si s tim neco udělal nebo sis stahnul neco jineho asi nejakou vyvojářskou verzi kde chcou skusit jen fyziku a o grafiku se nezajimaj. Je to pravděpodobný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno... Tak sem to zapnul a vybafo to na mě česky což je příjemný zjištění :) první závod sem si dal s ferrari jak jinak... dal sem to na 1. místo na střední uroveň s prstem v nose. Pak sem si dal závod s ferrari tak že sem vypnul stabilizaci atd.. ale to bylo jen abych si skusil zablbnout nic moc.. :( a skusil sem i to subaru ale to je pomalý jak hladový sr... grafika je mno oproti F3 je to pokrok a hratelnost? Podle me dost těžkopádná :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se o na dvě věci ovládá :D :( ořádné to nezatáčí a ani to mc dobře nereaguje na půl plyn F3 byla v tomhle ohledu vymakanější :/ jo a eště se mi zdá že to nahouby brzdí :(
no lol a čím řídíš? jednou ruko ua druhou se škrábeš v nose ne? NA volantě lepší ovládání jak gran turismo 5. a perfektně sedí. a to mám volant z ps3 logitech GT a prechodku xcm f1. a na ovladaci citilvé tak akorád. asi moc nehraješ závodní hry nebo jen nějaké Brunouty ne? Nechci do tebe rýpat zkus si to projet ještě jednou . nastav si ovladaní simulace vypni optimalní stopu a nech zaplé ABS.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu