Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Nové DLC/Expansion aka Porsche

http://www.xboxweb.cz/hry/forza-motorsport-4/13852-spekulace-forza-motorsport-4-porsche-expansion-pack.html

Takže, podle mě awesome že si zajezdíme i v Porsche a hlavně ty nové tratě!! Ale CO TO MÁ SAKRA ZNAMENAT, všichni víme jak to bylo z F4 aneb práva na tu značku a bláhbláhbláh, a ted tohle? To už je opravdu trapnej a hodně ubohej reklamní trik od EA nebo Turnu 10...

K tomu Horizonu, uberawesome, Test Drive a Forza (+ ještě Flatout) jsou moje nejoblíbenější závodní hry, a pokud to bude takovej "freeride" jako v TDU2 a "realistika" aka Forza, tak opravdu super!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim, prijde mi ze z toho dela microsoft uz strasnou dojicku kdyz behem 4 let vydaj 4 forzy....Radsi bych kdyby nas Forza 5 oslnila az na dalsim xboxu....

Ale na horizon jsem zvedavy, ikdyz bych nerad aby to dopadlo jak NFS, staci ze od EA prejali koncept co rok, to "novy" dil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To by vysvětlovalo, proč v klasický forze 4 nejsou třeba noční závody atd...možná si to šetřili na Horizon. :)...ale všechno jsou to spekulace, na games.cz psali, že dnes odpoledne by mělo skončit embargo, tak třeba se dozvíme víc.

EDIT: "V diskusním fóru na francouzské stránce série Forza zaměstnanec místního Microsoftu pod přezdívkou Seabull potvrdil, že nová Forza opravdu vyjde na podzim letošního roku a video je pravé. Zároveň dodal i důležitou informaci – tohle není Forza Motorsport 5."

http://www.hrej.cz/novinky/2012/03/04/sledujte-trailer-z-forza-horizon-26684/

Snad budou brzy další informace! :)

Bože, snad tu značku Forza Microsoft nezadupe..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Herní model počítá s otevřeným herním světem, kde si jako v Test Drive Unlimited můžete jezdit, kam se vám zlíbí. Pro vývojáře z Turn 10/Playground to naopak znamená, že jejich závodní série postoupila o pomyslnou příčku výš, tedy do kategorie vyplněné Call of Duty a Medal of Honor - i tyhle série mají dva vývojářské týmy, které se střídají, aby mohl každý rok vyjít nový díl. S Forzou to nebude jinak.

Pffff, každý rok? Prosím to ne. Každopádně Horizon kupuju jestli to bude arkádovka nebo ne, stejně si ale myslim že tam nějaké ty realistické prvky budou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to se z toho posměju, zrovna když dodělám 4ku na 1000G tak se rozhodnou tam dalších 250G přidat.

Co jsem se dočetl tak bude 20 novejch závodů a 30 aut porsche, tak to asi vypadá že nová trať nepřibude

Na xboxwebu psali že Forza5 je oznámená na 2013

Horizon spíš vidím na nějaký odreagování ala NFS holt lidi to chtěj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celou dobu jsem věřil že Forza 5 bude až na nový xbox ale teď když čtu že Forza 5 výjde v roce 2013 tak tomu tak trochu přestávám věřit jelikož o vydání nového xboxu na příští rok moc nevěřím si říkám jestli je to dobrý nápad aby Forza 5 vyšla na X360.. Možná si to dokážu představit s tím že tam bude konečně to proměnlivé počasí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale microsoft potrebuje tve penize ;)

Právě a přesně tahle politika se mi nelíbí. To už je jak NHL, CoD a podobné značky, které vychází lehce pozmeměné každý rok a tahají z hráčů peníze (aktuální soupisky do sport. her by klidně mohly být formou DLC).

Samozřejmě, že Forza je super hra a představa hry, která má její reálnost a zároveň otevřený svět s měnícím se počasím a reálnou ulicí či městem se blíží závodnímu hernímu orgasmu, jen doufám, že z toho "vyroste" něco pořádného...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu