Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

Forza Motorsport 4 - April Alpinestars Car Pack brzy

Microsoft právě oznámil zatím poslední balíček pro Forza Motorsport 4. April Alpinestars Car Pack vyjde již příští týden v úterý 3. dubna a nabídne opět desítku nových vozů a to za 560MS bodů. Bude se také jednat o poslední balíček, který vyjde v rámci Permanentky (Season Pass). Tato kolekce přinese různorodá vozidla, takže se je nač těšit a zde je jejich seznam: 2011 Mercedes-Benz #35 Black Falcon SLS AMG GT3; 2011 Aston Martin #009 Aston Martin Racing AMR One; 2012 Jaguar XKR-S; 1995 BMW M5; 2011 Maserati Quattroporte Sport GT S; 1985 Mazda RX-7 GSL-SE; 1972 Mercedes-Benz 300 SEL 6.3; 1959 Cadillac Eldorado Biarritz Convertible; 1997 Volvo 850 R; 2012 Scion tC.

zdroj:xboxweb.cz

paráda :)))

a už jen počkat na porshaky :)

EDIT: přidané video :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

co znamena to ze je to posledni balicek? jakoze pak uz dlc vychazet nebudou nebo co?

Posledni balicek ktery vyjde v ramci pernamentky. Je to celkem dobre srozumitelne. Porsche bude samozrejme taky DLC ale ti co maji pernamentku, tak uz si ho bohuzel budou muset zaplatit zvlast. Neboj nam s RGH nic chybet nebude :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza Motorsport 4 - April Alpinestars Car Pack brzy

Microsoft právě oznámil zatím poslední balíček pro Forza Motorsport 4. April Alpinestars Car Pack vyjde již příští týden v úterý 3. dubna a nabídne opět desítku nových vozů a to za 560MS bodů. Bude se také jednat o poslední balíček, který vyjde v rámci Permanentky (Season Pass). Tato kolekce přinese různorodá vozidla, takže se je nač těšit a zde je jejich seznam: 2011 Mercedes-Benz #35 Black Falcon SLS AMG GT3; 2011 Aston Martin #009 Aston Martin Racing AMR One; 2012 Jaguar XKR-S; 1995 BMW M5; 2011 Maserati Quattroporte Sport GT S; 1985 Mazda RX-7 GSL-SE; 1972 Mercedes-Benz 300 SEL 6.3; 1959 Cadillac Eldorado Biarritz Convertible; 1997 Volvo 850 R; 2012 Scion tC.

zdroj:xboxweb.cz

paráda :)))

a už jen počkat na porshaky :)

EDIT: přidané video :)

kdy to ma vyjit?

EDIT: aha 3.4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toto léto se můžeme těšit kromě tepla vody a dovolené na tento očekávaný supersport DOdge VIper SRT 2013.

Podle fotek soudím, že to bude další vůz, který přibude do Autovisty. A není se čemu divit, je na co koukat :P

[ATTACH=CONFIG]16631[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16636[/ATTACH]

Podle mě jeden ze skvělých způsobů, jak propagovat nový vůz. Forza, nejrozšířenější a nejhranější závodní hra na XBOX 360, automobilka dodá vývojářům CAD data, ti je zpracují a šup s autem do hry... My hráči si pěkně zajezdíme, pokocháme pohledem na pěkný vůz a SRT mají dobrou reklamu. Takovým způsobem by mohlo postupovat více automobilek... Doufám, že v očekávaném Porsche DLC bude přítomna nová 911, Boxster i 918 :D To by bylo skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě jeden ze skvělých způsobů, jak propagovat nový vůz. Forza, nejrozšířenější a nejhranější závodní hra na XBOX 360, automobilka dodá vývojářům CAD data, ti je zpracují a šup s autem do hry... My hráči si pěkně zajezdíme, pokocháme pohledem na pěkný vůz a SRT mají dobrou reklamu. Takovým způsobem by mohlo postupovat více automobilek... Doufám, že v očekávaném Porsche DLC bude přítomna nová 911, Boxster i 918 :D To by bylo skvělé.

To s tebou naprosto souhlasím :)))). Ve forzácké kuchyni jen potáhli grafikou a je hotovo za den:D.

Nová 911 si myslím že nebude chybět,.. teda v to doufám. I v autovistě by se mohla objevit :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PROSÍM O POMOC RADU COKOLIV!!!

Omylem sem si smazal v setting saved data (ale byl to poškozený soubor)

saved data sem měl ještě s mým gamer tagem Satircz /saved data/

Jenomže ted když zapnu forzu tak to po mě chce nastavená obrazovky a zajet první závod...a abojí se že sme o všechno přišel!!!

ale nechápu jakto když em smazal poškozenej soubr a saved data mám nromálně na disku :((((( ?'

Doprdele. asi nemám nic, můj postup od vydání forzy je v hajzlu :((((

na netu všude je že tento soubor smazat a budu moct pokračovat dál bez problému. Ale nejspíš je muj postup smazanej :(((

Ten soubor byl corrupted data... a Saved data tam normálně furt mám, ale ne a ne načíst pozici kde jsme skončil... a zapne se mi vždy první závod s ferarkem :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám problém.. včera jsem si pustil forzu a kdyz jedu závod a dokoncim ho nebo vypnu, tak pak mám vlastne zmacknout ,,pokracovat,, a kdyz na to kliknu.. tak se mi to cely lagne docela hnusne. zkousel sem smazat cache hdd a nic se nezmenilo. nema nekdo podobnej problem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

apson si nepřišel o všechny savy jako ja :X

tak nakonec o ten save taky asi přijdu :D:/ protoze z toho myho profilu to mam zasekany, tak sem si zkousel zalozit novou hru a jede to jak po másle.. a to sem tam mel 150000000 a hafo aut a vlastne postup :D paráda :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem nedávno taky smazal ten soubor u kterého bylo corrupted data ale nic se mi nezměnilo a jede to dál jako předtím.

Tak to já nechápu, mě to tak neskutečně štve... že se mi to ani zapínat nechce už a nejradši bych vzteky počkal na C.A.R.S. !!!

Já ten soubor save mám, ale prostě mi to nechce vzít... a když to zapnu tak se mi to zapne od začátku nastavením obrazovky a uvodním zavodem s italiou :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

[TABLE=class: article]

[TR]

[TD]DLC balíček květen - Topgear Car Pack

2012 Hennessey Venom GT[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]

R3 783[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]

900 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1965 Austin-Healey 3000 MkIII[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]F 173[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]50 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1966 Lotus Cortina[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]F 149[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]32 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2012 Jeep Wrangler Rubicon[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]E 297[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]29 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2012 Chrysler 300 SRT8[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]B 489[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]28 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2011 Ford Transit SuperSportVan[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]F 145[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]28 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]2012 Smart ForTwo[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]F 101[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]12 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1992 Mitsubishi Galant VR-4[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]C 383[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]6 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1990 Subaru Legacy RS[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]D 346[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]6 000 CR[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD]1977 AMC Pacer X[/TD]

[TD][/TD]

[TD=class: mceSelected, align: right]F 104[/TD]

[TD][/TD]

[TD=align: right]5 000 CR[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Cena jako obvykle 560 MS bodů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu