Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Teď mě napadlo,..jaký je rozdíl mezi řízením simulace a normální???

odjakživa jezdím na simulaci..a teď se kouká co to je to normální teda?

Myslím, že když vybereš normální tak ti to bude v řízení různě pomáhat, nechci říct, vyloženě samo zatáčet, ale nějací asistenti tam budou... Nevím, nezkoušel jsem, první co vždycky dělám v závodních hrách je to, že podobné fičurky vypínám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na mazdu se registruje v komentářích, připíšu tě tam :-)

No tak sem se zdržel v práci a mazdu sem nestihl :X... další závod! No já právě ty komentáře nevidím nějak a ani popis šampionátu :X

Myslím, že když vybereš normální tak ti to bude v řízení různě pomáhat, nechci říct, vyloženě samo zatáčet, ale nějací asistenti tam budou... Nevím, nezkoušel jsem, první co vždycky dělám v závodních hrách je to, že podobné fičurky vypínám :)

To tam je ta první volba pak je normální a pak simulace. Já to taky nějak nepotřebuju zkoušet nebo tak, jen mě to zajímalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě sme koukal že na acad je normal. Sem si nastavoval a trénoval auto na úterý skrz simulaci :)

Každopádně už ladím dezign a pak hodím na stránky :)

je napsáno nejjednoduší povolené, tzn. můžeš jet i simulaci (tohle se dělalo hlavně kvůli fanatec volantům)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

další DLC pro forzu s názvem Meguiars Car Pack

klasika 560MS bodů, 10 aut

zde seznam a video:

Tato červnová kolekce obsahuje 2011 Chevrolet #4 Corvette Racing ZR1, 2011 Aston Martin Cygnet, 1940 Ford De Luxe Coupe, 1958 MG MGA Twin-Cam, 1959 BMW 507, 1963 Volkswagen Beetle, 1987 RUF CTR Yellowbird, 1992 Toyota Celica GT-Four RC ST185, 1997 Maserati Ghibli Cup a 2012 Mercedes-Benz C63 AMG Black Series.

ke stažení i pro RGH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravim, mam problem. Forzu normalne hraju, hraju jenom offline single player, mam pmerne dost aut, ale dneska sem ji zapnul a vyhodilo mi to ze zadny moje auto neni vhodny pro dalsi zavod at koupim jiny. at sem zkousel koupit ruzne asi 5 aut, nepomohlo to..do ty doby sem hral bez problemu. Myslite ze muze bejt poskozenej save nebo neco? ale zadnou chybu to nepise, jen ze nemam vhodny auto, ale nevim jaky koupit... diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to mi prave vubec nenabidne. muzu jen A a B a boje ma za nasledek vraceni na predchozi obrazovku. Nic takoveho to nikdy driv nedelalo, tak nvm kde je chya. Ze by byl poskozenej save se mi nezda, nehlasi to zadnou chybu a jde jezdit ostatni zavody (jen ne ty z World Tour)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limited Edition Content and Launch Bonus Pack

Launch Track Pack

Hyundai Veloster Pack

Forza.Motorsport.4.May.TopGear.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.April.Alpinestars.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.March.Pirelli.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.February.American.Le.Mans.Series.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.January.Jalopnik.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.December.IGN.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.November.Speed.Pack.DLC.

Porsche Expansion Pack

Meguiar's Pack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme tu červencové DLC. Opět samé auta, očekávání na novou trať mě už opustilo. :cry:

Zde seznam aut i s obrázky - http://www.forzaplanet.net/new-dlc-for-forza-4-announced-releases-july-3rd/

Pěkné kousky, to se musí nechat, MP4-12C GT3, Ascari KZ1R, nové SLK AMG... Příště by mohlo přijít nové BMW M3 DTM. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu