Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

7. srpna vychází nový car pack s názvem August Playseat Car Pack

zde seznam aut a video:

1962 Lincoln Continental

2013 Ford Mustang Boss 302

2003 Aston Martin DB7 Zagato

2012 Chevrolet Camaro ZL1

2013 Hyundai Genesis Coupe 3.8 Track

1989 Mercedes-Benz #63 Team Sauber-Mercedes C9

1984 Peugeot 205 T16

2013 Scion FR-S

1962 Triumph TR3B

2013 Lexus GS350 F Sport

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psal jsem to o stránku zpět.. jen lenost mrknout.

Limited Edition Content and Launch Bonus Pack

Launch Track Pack

Hyundai Veloster Pack

Forza.Motorsport.4.May.TopGear.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.April.Alpinestars.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.March.Pirelli.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.February.American.Le.Mans.Serie s.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.January.Jalopnik.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.December.IGN.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.November.Speed.Pack.DLC.

Porsche Expansion Pack

Meguiar's PackDodge Viper SRT pack

July Car Pack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zeptal bych se na otázku, na kterou se možná už někdo ptal, nevím, nečetl jsem všech 104 stránek. Forza 4 mi každou chvíli má přijít a já bych se chtěl zeptat, zda má Škoda zastoupení ve hře? Hrál jsem akorát v loni Forzu 3, ještě když jsem měl flash Xka a tam Škoda nebyla, rok flash na Xku už nemám a tak nevím, zda se dá třeba stáhnout v nějakém DLC balíčku, nebo ve hře vůbec nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neboj, google používám, tuhle stránku jsem také viděl, ale jsem zmatenej, když v loni mi jeden kamarád říkal, že proč mám udělanej flash na Xku, že si takhle nemůžu stáhnout Octavii do Forzy.. Tak nevím, co je na tom pravdy.

Nesmíš věřit všemu co slyšíš. Tvůj kamarád neví o čem mluví. Octavia do Forzy neexistuje a i kdyby existovala tak s flashem to nemá nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On to myslel asi tak, že když mám flash, že si nemůžu stáhnout DLC balíček s Octávií.. Ale když ve Forze nikdy Octavia nebyla, tak nevím, kde vzal, že v loni jezdil za Octváku.

Každopádně už je to jedno, jen je ale škoda, že tam není, byla by to ještě větší pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Georg jezdil jsi někdy stou rally fabii?? toje dobrý žihadlo vytáhne 264km/h tak aspoň tu by tam mohli dát

Jezdil, jako spolujezdec v sosnové. A ano tohle je docela funkční auto, ale forza není rally ale simulátor okruhových závodů. A pokud nepočítám třídy R3 a výše tak tam jsou sériové vozy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ja jsem Čech ale nevidim duvod k čemu by tam měla byt nějaka připitoměla Octavia nebo ještě huř Fabia. :?

Přesně ze stejnýho důvodu, jako je tam připitomělá fiesta a další... RSovy škodovky mi vůbec nepřijdou připitomělý a docela bych je ocenil..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je škoda, že Škoda :) se ve hrách neobjevuje...minimálně by tam mohla být er-esová Fabia, cupová Octavia a i když jsou to okruhy, tak bych si zajezdil s rally speciály (Fabia a Octavia WRC, Fabia S2000, Fabia R2) a třeba taky závodní Škodu 100, 1000 nebo další veterány...myslím si, že Škoda rozhodně vyprodukovala za svoji historii mnoho zajímavých vozů...bohužel se objevuje jenom ve hře WRC, což je sice pěkné, ale ta hra stojí za prd (takhle zazděnou rally hru jsem fakt ještě neviděl). :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtěl bych se zeptat ještě ohledně dlc... hledal jsem je na internetu, ale často marně... chtěl bych tedy někoho poprosit, zda nemá funkční linky nebo i torrenty pro stažení dlc do forzy... myslím, že by to ocenilo více lidí :-)

aktuálně sháním tyhle dlc: Hyundai Veloster Pack

Forza.Motorsport.4.May.TopGear.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.April.Alpinestars.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.March.Pirelli.Car.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.February.American.Le.Mans.Serie s.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.January.Jalopnik.Pack.DLC.

Forza.Motorsport.4.December.IGN.Pack.DLC.

July car pack

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu