Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Forza Motorsport 4


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,6k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Desmonde, kdo ví třeba je to jen obcodní tah, a Porsche pak vydají samotné za peníze v DLC. To je taky dost možné.

JJ presne to me taky napadlo, ze by to tam nedeali zamerne a nechali si to pro DLCko aby z lidi vytahli prachy, ale zase kdyz tvrdi, ze je pojebalo EA, tak nevidim duvod proc tomu neverit pac EA jsou v tomhle taky pekny svine a ocvidne nechtej hrat konkurenci RUNu moc do karet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou Run je jediné NFS co jse mi za pár let NFS zalíbilo, ale NFS už je propadlá značka, srajda až to nejde, na tuhle dobu i hrozná arkádovka řekl bych, Run nemůže dělat žádnou konkurenci. Ach kéžby se vykašlali na ♥♥♥♥♥♥ní díly jako Prostreet, shift a tak podobně a začali pracovat na něčem jakože Underground 3, to by bylo skvělé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me tenhle koncept vubec nesedi, NFS byli vzdycky zavody a kdyz jsem videl na E3 "uzasnou" behaco sekvenci, kde stacilo jen mackat tlacitka tak me to nechalo uplne chladnym....taky bych byl rad kdyby se vratili ke znacce Undergrounf pac to bylo to nejlepsi co v serii kdy vyslo a to neustale kazdorocni hledani nove identity uz mi leze krkem....to dam radsi prednost F4 nez temhle "nudnym" arkadovym zavodum....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Forza Motorsport 4 bez Porsche – údajně kvůli EA

Dnešek se zapíše do análů jako den, kdy si firmy rozhodly jít po krku. Pokud patříte mezi fanoušky Porsche a těšíte se na Forzu4, máme pro vás smutnou zprávu. Kvůli blíže neosvětlené politice licencování vozidel Porsche ze strany Electronic Arts nebude ve čtvrtém díle závodní série od Microsoftu žádný z vozů této značky, Vzhledem k tomu, že 911 je asi nejužívanější (občas až otravně) vůz v současných závodních hrách, je to poněkud absurdní.

Lidé z Turn 10 jsou z vývoje situace pořádně naštvaní. „Pro Forzu 4 jsme měli připraveno ještě víc aut od Porsche než u třetího dílu, víc jak 35. Hodně jsme se těšili na zážitky s nimi v novém módu Autovista. Nakonec se ale bohužel EA odmítla domluvit na opětovné spolupráci“. Electronic Arts totiž vlastní licenci na Porsche už delší dobu a předtím nebyly se spoluprací problémy. Dan Greenawalt s malým příslibem hrozby dodává, že oni zase vlastní licenci na Ferrari pro X360 a PC, a také doposud nedělali problémy...

K vydání Forzy 4 dojde v říjnu a studio se stále nezbavilo naděje, že se někdo v EA umoudří. Jde však jen o maličkou jiskřičku. „My jsme vždycky našli cestu a odmítli jsme blokovat ostatní hry, odmítli jsme zamezit v přístupu ke značce Ferrari, protože by to jen ublížilo závodnímu ekosystému. Hodně mě to mrzí. Fanoušky by neměly tyhle záležitosti obtěžovat, prostě byste měli mít možnost řídit Porsche a Ferrari ve hře, jakou máte rádi. Porsche jsou skvělá auta a mě mrzí, že je nebudeme ve Forze 4 mít“.

Pokud EA svou blokádu nezvedne, bude zajímavé sledovat reakci Turn 10. Pokud se naštvou hodně, mohou pro další závody z dílny EA zakázat Ferrari. Spíše ale zvednou cenu užití licence hodně, hodně vysoko. A sotva se najde někdo, kdo by tento krok neodkývl...

Převzato z Games.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě osobně zas tolik nemrzí, že tam nebude Porsche a oželel bych i Ferrari. Osobně mám radší "civilnější" vozy, než ty nadupané sporťáky. Půlku forzy 3 jsem odjezdil s BMW M5 :) Každopádně to nic nemění na tom, že EA jsou pěkný zmetci, kteří akorát závidí a sami mají hrůzu z toho, jak jejich značka NFS jde do s*ač*k...

Paradoxně k tomu, co jsem i zde již napsal pro mě nejlepší NFS byly Porsche Unleashed, pak jsem dost hrál Underground 1 i 2 a další se mě skoro ani nedotkly, je to děsná arkáda a to není nic pro mě. Závodní hra, kde není pohled z interiéru nění podle mě vůbec závodní hrou :cheesygrin:

EDIT: Tak už mám předobjednanou limitku vč. exklusivního BMW M5 jako DLC :party:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nejradsi jezdim z BMWckama, to ale nemeni nic na tom ze me bude nepritomnost Porsche mrzet, protoze je vzdycky dobre mit tu moznost si s takovymi auty zajezdit.....ikdyz jinak casto nevyuzijete....a nepritomnost zrovna takovehle zname znacky obvzlast zamrzi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porsche se sice nedockame, ale v režimu autovista si budeme moc prohlednout novy model warthoga z chystaneho Hala 4....to mi tu nepritomnost Porsche dost kompenzuje :D

http://www.xboxweb.cz/hry/forza-motorsport-4/12606-novy-warthog-pro-halo-4-ve-forza-motorsport-4.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu