Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mass Effect 3


DeSmond

Recommended Posts

Ne to by bylo fakt trapný kdyby se zjevili Reapři z jiný galaxie a všechno by začalo odznova, já doufám že BW zůstanou v Mléčné dráze :)

Mimochodem Turiáni a Quariáni co zůstali na zemi asi brzo pojdou hlady co :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

nemohu se od toho odtrhnout výborná hra! mám odehráno cca 6h pár věcí mě mrzíútrápí a to že mám na výběr jen 4 společníky. je to asi jedno ale oproti dvojce docela pokles. Začal jsem to hrát odznovu, protože mi ve dvojce kromě Jokera nepřežil nikdo mohli by trochu vysvětlit proč byla posádka rozspuštěna atd. navíc nechápu jaktoře bojuje proti takovým netvorum vždyť ve dvojce jsem bojoval proti strojum :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původní konec jak ho plánoval Drew Karpyshyn:

"In the original ending of the Mass Effect series, Commander Shepard was supposed to discover that the Reapers were not the real threat -- but instead, the use of Dark Energy for FTL Travel and Biotics was actually destroying/pre-aging the universe. In this ending, Commander Shepard was given two choices: first, to let the galaxy be harvested by the Reapers in hopes that they would be able to solve the Dark Energy problem, or secondly, destroy the Reapers showing that the galaxy could fix their own problems."

Co na to říkáte? Mě přijde výrazně horší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jasny, trosku si to zjednodusilo, ale vzhledem k tomu, kolik s tim meli prace to chapu, navic ted kdyz pod tlakem fanousku vydaj DLC, tak alespon zavrou hubu tem, kterym vadilo prave to podani.....ovsem porad tu budou nespokojenci, ktere asi sere samotna podstata konce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle konec by aspoň dal Reaperům nějaký skutečný důvod, proč dělají, co dělají. I když i zde se dají najít logické chyby. Pokud FTL cestování přispívá k temné energii, a MR asi také, proč je Reapeři nezničí? Jak se ukázalo, zase tolik je nepotřebují, můžou "chodit po svých". A jestli galaxii vykotlí za rok, nebo za sto let už není zase takový rozdíl.

IMO by ovšem tento konec lépe zapadl do kontextu hry, i když bych musel asi vidět víc. Ono zničit Reapery není tak jednoduché (bez SC), docela by mě zajímalo, jak Shepard and Co. udělali.

To je samozřejmě jedna stránka věci, která byla kritizovaná. Podání rozuzlení je věc druhá to jiný konec neovlivní, zkazit se dá všechno.

Btw: pěkná vykrádačka, Xeelee dělali zhruba to samé. I když ti to vyřešili o něco lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POTENCIONÁLNÍ SPOJLER!!!

Hrál jsem ME2, začátek začal tak, že na normandy zaútočily reapeři a loď zničili, protože mě hra bavila začal jsem hrát ME1, která končila záběrem jak normandy odléta kamsi do neznáma, jsem z toho zmatený, čekal jsem nějakou návaznost, že v 1 ke konci na ně zaútočí tedy ti reapeři - to tak 1 skončila?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

IMO Arena, nebo Morrowind (s datadisky) by to dokázat mohly. Tyhle hry jsou opravdu masivní, Oblivion, ani Skyrim se na ně nehrabou. Samozřejmě mluvím o kompletní hře, ne jen hlavní questy. Samozřejmě každé lepší MMORPG dá mnohem víc, než 500, ale to už jsme někde jinde a o prijití, nebo dokončení se zde dá mluvit dost těžko.

Vlastně těch 500 hodin bylo myšleno trochu s nadsázkou, viz. ten smajlík. 40-50 je hlavně v dnešní době slušná doba, i když musite uznat, že to není zase tak zvláštní věc. Velká část RPG (a téměř všechny JRPG) to dají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu